Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ne mondjak semmit ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne mondjak semmit ?

Figyelt kérdés
Van egy régi gimis barátnőm aki már pár éve kint él svájcban, nem találkozunk szokszor, de néha ha itthon van akkor összefutunk. A szüleivel is mindig jóba voltam, és mindannyian azt hittük hogy valami irodai munkát végez, de nem tudtuk pontosan hogy mit. Pár hete azonban egy férfi ismerősöm, aki néha igénybe vesz prostituáltakat, és erről nyíltan is beszél, elküldött nekem egy oldalt ahol megtalálta a hirdetők között az említett barátnőmet, tényleg ő az. Adódik a kérdés hogy ti mit tennétek ? Szóljak valakinek vagy halgassak inkább ?

ma 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A pénz feledteti ezeket a dolgokat nála.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

A drog fogyasztás/terjesztés bűncselekmény. Ha valaki prostituált, az nem az. Agyadnál vagy???

Azt tudod pl, hogy sok egyetemista lány szintén ezzel foglalkozik, hogy tudja finanszírozni a tanulmányait, és a szállását? Hm?

Honnan tudod, hogy nem egy jobb életet akar teremteni magának, és ezért hajlandó ilyen áldozatokat hozni, és nem akar 30 évig egy gyárban görnyedni azért, hogy elérje a célját?

Ha neked szúrja a szemed, mert mondjuk a te életed unalmas, eseménytelen, netán szar, azt se rajta vezesd le, hanem fogd be a pofád! Még egyszer leírom: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10-es persze, az árakkal együtt rögtön..
ma 11:13
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem a kommenteket. Azt talán elfelejtitek hogy a legtisztább formában is a prostituáltként való munka mekkora mentális és fizikai veszélyekkel jár ? Nemi betegségek, erőszak, kihasználás stb. A kérdező feltételezhetően ettől akarja megmenteni a barátnőjét, nem is értelek titeket. Arról nem is beszélve hogy ez simán eljuthat nélküle is a szüleihez, rokonokhoz stb. Szerintetek milyen jelzőket mondanak majd rá, és egy életre elitélik. A kicsit jobb kereset ezekért nem kárpótol. De gyanús számomra hogy a legtöbb hozzászólás nem nőktől érkezett akik ezt el is tudják képzelni milyen is.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne irígykedj, ha akarsz mehetsz te is ilyen munkára.

Ha most kubikus lenne akkor is beleszólnál a munkájába??

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13. Nekem is elküldöd. Ár is jöhet. Köszi.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

11:21

Én nő vagyok. Voltam nemi erőszak áldozata is. Nyilván én nem lennék soha prosti, mert nincs hozzá megfelelő idegrendszerem, sem gyomrom.

De az a prosti, aki Svájcban él, az kicsit jobban meg van fizetve, mint a budapesti útszéli, vagy lakásos lányok. És egyértelmű, hogy az igényesség is egészen más színvonalon mozog.

És nem, a kérdező nem a prosti lét veszélyeitől akarja megmenteni a “barátnőjét”, hanem szimplán egy szűzk.rva, aki féltékeny egy másik nő életére. Ez minden szavából érződik.

A kérdéses lány minden bizonnyal tisztában van a veszélyekkel, problémákkal, lehetőségekkel. Valószínűleg, aki számára fontos, az tudja, hogy miből él, és ha el akarja mondani valakinek, akkor el fogja mondani. Senkinek nincs szüksége ilyen kotnyeles, irigy, minden lében kanál ismerősre, aki nem tud lakatot tenni a szájára

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

12-es természetesen igazad van a droghasználat illegális a prostitució viszont nem, de itt hagyok nektek egy tanulmány linkjét hogy az ilyen lányok hány százaléka folyamodik is drogokhoz.

[link]

Emberek, én a barátnőmmel akartam beszélni hogy ez igy nem oké amit csinál, segiteni akarok hogy pár év múlva ne legyen egy kiégett prosti és féltem őt.

Továbbá ezt a mondatot nem értem: Honnan tudod, hogy nem egy jobb életet akar teremteni magának, és ezért hajlandó ilyen áldozatokat hozni, és nem akar 30 évig egy gyárban görnyedni azért, hogy elérje a célját?- ez a két véglet van ? Vagy gyári munkás vagy és keveset keresel vagy sokat és prosti ? Ja hogy az nem jutott eszedbe hogy lehet ám tanulni is tovább, vállalkozást nyitni stb ? Ezzel akarom felvilágositani a barátnőmet is. Nem ez a módja a boldog életnek. Illetve nem, nem unalmas az életem, csak törődök a barátaimmal, lehet ez egyeseknél nincs meg, de nálam igen, illetve úgy hogy nem is ismersz, semmi rosszat nem irtam, meg van mondva konkrétan hogy fogjam be a pofám. Igazán úriember lehetsz ha egy nő érzéseit ennyire veszed figyelembe amikor irsz valamit egy ilyen kényes témával kapcsolatban, de nem is vártam mást őszintén.

ma 11:34
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek a 17es válaszolóval. Én is nő vagyok. Ha erőszak áldozata lenne nem járkálna nyugodtan haza és vissza. Nem tehetné meg de megteszi. Igy azt jelenti saját akaratából csinálja.

Az meg, hogy más mit gondol ha kiderül, hagyjuk már ebből ki kell törni, mindenki élje a saját életét!

Te is foglalkozz a sajátoddal!

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szólj bele az életébe, de ezzel a hozzáállásból, amit próbálsz erőltetni, mindössze annyit fog leszűrni, hogy elítéled.

És ha neki ez az egész tök okés, és így akar élni? Akkor békén hagyod, és kipiszkálod a szálkát a szemedből?

Nem kell ám egyből mindenkit megmenteni, aki szerinted fuldoklik.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!