Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vevok a nok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vevok a nok csak szexkapcsolatra egy atlagos kinezetu sraccal?

Figyelt kérdés
Amikor sima kapcsolatot kerestem, akkor sem voltam tul nepszeru. Jol gondolom, hogy igy joval kisebb eselyem lenne? (Bar a 0 akkor igy is 0 lesz... 😅)

ma 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
igen szexkapcsira is . akkor szerintem a dumaddal lehet a baj . azon kellene csiszolnod egy kicsit
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nő vagyok. Nekem szexnél a külső az elsödleges. Nyilván utána a személyiség is lényeges. És utána jön az, hogy a szex is legyen jó persze. És ha ez mind passzol, kölcsönösen, akkor ebből lehet egy szexkapcsolat.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8# miért tartod magad átlagosnak, csak erre lennék kíváncsi?:) Jelenleg miért csak szexet keresel?
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#11-es: nem ertek veled egyet. Amit leirtal, az valoszinuleg a normal kapcsolatoknal mukodik. A dumam meg nem ismerheted, igy ez csak eloitelet, amit irsz.
ma 11:22
 15/22 A kérdező kommentje:
#12-es: en is ugyanigy gondolom, ahogy Te leirtad! Tehat ha szexkapcsolat keres az ember, akkor a kulso hatvanyozottan szamit!
ma 11:24
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15# Aki mást mond, hazudik. Főleg nőként. Egy csúnyább csaj is kaphat szexre, jó pasit sokszor. Akkor miért szexeljen olyannal aki nem tetszik neki?
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

2. Te se vagy egy láng ész.

Mit tud a kommunikációjával elérni?

A szex az majd jóval utána jön a szerszámmal.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#13-as: en katasztrofalisnak elem meg a helyzetet, de perfekcionista vagyok, ezert gondolom, hogy nem lehet olyan rossz azert. Meg regebben csinaltam kis kozvelemenykutatast egy jobban sikerult kepemrol idegenek segitsegevel, ott is kb ez jott ki.


Hogy most miert csak szexre keresek valakit ez eleg bonyolult ugy.

ma 11:32
 19/22 A kérdező kommentje:
#16-os: pont ez az, hogy egy atlagos vagy csunyabb no is kaphat jo pasit siman, mig forditva ez nagyon nem igaz! En atlagos lanyokat szoktam beloni magamnak, de nagyon nem jutok veluk sehova, akarom mondani, nagyon nem "indul meg" ez az egesz folyamat eleve... 😅
ma 11:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem se jött össze soha senkivel a dolog. 26 évesen már majd bele őrültem, hogy nekem soha az életben nem jut szex? Aztán elkezdtem társ-keresőzni. Úgy döntöttem, ha az illetővel jól bírjuk egymást, elveszem feleségül azután lesz majd szex. Soha nem voltam bigott vallásos. Egyáltalán nem így terveztem. De mégis csak a nászéjszakánkon veszítettem el a szüzességemet. Vagány a kinézet, jó a duma, akkor is a 10 ből 9 csaj el fog hajtani melegebb éghajlatra.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!