Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 69 póz mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 69 póz mennyire számít intimnek? Mármint pl szexkapcsolatban / 1 alkalmasban is csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mért, de nekem nőként nagyon intim, én nem tudnám megcsinálni, hogy csak szexkapcsolatban csináljam, egy olyan emberrel, aki iránt nincs semmi érzelem. Nők és férfiak válaszára is kíváncsi lennék :)
szept. 18. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Pár hónap után szexkapcsolatban és párkapcsolatban is benne vagyok. 1 alkalmasban nem.
szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Semennyire, meg egyébént én inkább viccesnek tartom.

Mikor exemmel kipróbáltuk, elég bénák voltunk. Nekem poén.

szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé az szerintem
szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban oké, de tényleg tud faramuci lenni :D
szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem intimebb, mint a sima orál, de megértem, ha valaki másképp gondolja.


Nekem nőként nagyon bejön, és az a tapasztalatom, hogy a pasiknak is, de pl. a barátnőim közül akivel beszéltünk ilyenről, ők azt mondták, hogy csak a párjuk kedvéért csinálják néha, amúgy eszükbe se jutna.

szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon élvezetes, de nem értem mitől lenne intimebb, mint külön nyalni vagy szopni. Nyilván megfelelő testalkat szükséges hozzá. Ne legyen túl nagy magasság különbség, meg hát egy nagy hájas hassal is vicces lenne ráfeküdni a másikra. F21
szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten nagyon tudjuk élvezni, sok éves kapcsolat után is.

Legyen akár 69, akár 96. 🤣

szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Marha jó lehet veled a szex ha a 69 egy különleges intim dolog
szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Inkább komplikált és felesleges mint intim. Szerintem teljesen mindegy hogy külön külön vagy egyszerre csinálja az ember.

Nekem pl higénia kérdése, ha minden oké én első alkalommal is nyalok popsit is.


42 F

szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít annak, de ha neked annak számít, akkor közlöd a partnereddel, hogy neked kis időre, több alkalomra van szükséged ahhoz, hogy ehhez el tud magad engedni. Aki normális az megérti, elfogadja, aki meg nekiáll erőltetni azt dobd ki a pitchába! (mert nem fogadja el a döntésedet)
szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!