Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vevok a nok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vevok a nok csak szexkapcsolatra egy atlagos kinezetu sraccal?

Figyelt kérdés
Amikor sima kapcsolatot kerestem, akkor sem voltam tul nepszeru. Jol gondolom, hogy igy joval kisebb eselyem lenne? (Bar a 0 akkor igy is 0 lesz... 😅)

ma 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mennyit fizetsz nekik. 😂
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kérdés mit tudsz a szerszámodal
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mégis Mit tudjon a szerszámával ha tapasztalatlan?
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Milyen az az átlagos kinézet?
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#1-es: Bar ilyen egyszeru lenne! Nem igazan azt keresem, hogy eljatsszak az elvezetuket, vagy esetleg, hogy meg el se... (Nem is tudom, melyik jobb igazabol. 🙁)
ma 10:43
 6/21 A kérdező kommentje:
#2-es: Ezzel a resszel mar soha nem volt gondom, de sajnos odaig valahogy el kell jutni... 😅
ma 10:48
 7/21 A kérdező kommentje:
#3-as: azert annyira kezdo nem vagyok... De jo ideje nem volt szex. 🙁
ma 10:51
 8/21 A kérdező kommentje:
#4-es: erre most mit lehet valaszolni anelkul, hogy megmutatnam magam egy kepen? (Nem szeretnem egy ilyen kerdes miatt.)
ma 10:54
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
nekem az a tapasztalatom hogy a noknek kevesbe fontos a kinezet sokkal jobban foglalkoznak az erzelmekkel ( de ezt majd a csajok meg mondjak ) en kicsit sem nezek ki jol megis imadnak a csajok. szerintem inkabb fontos hogy humoros legyel es figyelmes es legyen nagyon jo a dumad :D
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9-es: de szexkapcsolatnal is? Es amiket irtal, az peldaul online ismerkedesnel nem nagyon jon at... ☹️
ma 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!