Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felhívott a lakására a csaj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívott a lakására a csaj, de nem történt semmi. Én hibám vagy félreértettem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg és sétáltunk egyet a környéken, majd felmentünk hozzá egy-két italt meginni és zenét hallgatni.

Próbáltam felé közeledni, poénból megcsiklandozni az oldalát vagy megsimogatni a haját, karját, de kb semmilyen érzelmet nem tudtam leolvasni az arcáról.

Más csajoknál láttam hogy vevők a közeledésre, de nála nem tudtam eldönteni.


Beszélgettünk még találkozóról, aztán nem lett semmi a találkozóból.

Én ronthattam el valamit vagy csak többet képzeltem bele, mert felhívott a lakására?


ma 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Leszbi.
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megsimogattad a karját, meg megcsikizted? A copfját nem húztad meg? Mint az oviban…

Ez a max, amivel megpróbáltad becserkészni?

Ennyi után az én arcomról is csak azt olvashattad volna le, hogy “mekkora egy béna ez, hogy még kezdeményezni se tud”

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cinderella_ ***** válasza:
Tovább kellett volna menni. Ha valamit nem szeretne, úgy is leállít. Hívd el újra. 🤭
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Félig meddig te rontottad el.

Az a fajta csaj lehetett, aki tudja, hogy mennek a dolgok, de az első reakciót tőle akkor kapod, mikor másnap keresed. Akkor vagy áthív, vagy fel sem veszi, vagy még rosszabb.

Addig meg csak hagyja, de se hideget, se meleget nem kapsz tőle.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!