Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire fura? ha arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fura? ha arra gerjedek ha a nő szeretné magát teherbe ejthetni velem. főkképp úgy tetszik, ha a csaj megpróbál csapdába csalni

Figyelt kérdés
ti ehhez mit szóltok, nők és pasik véleménye is érdekelne. volt aki át is élte. szerepjátékba, vagy élesben.
ma 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
röviden vagy hosszan is fejtsd ki mi lett belőle, hogy derült, ki ki hogy reagált stb.
ma 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon ritka, akkor fordul elő ha nagyon jó pasi és így próbálja magának megszerezni.


Nem tartom izgatónak

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
usa-ban több mint a 30% nem is a saját gyerekét neveli. mióta van dns és tesztelnek ott ilyen sok. europában 18-22% igaz sok sztáral csinálják ezt volt akit oráloztak, és később jött az apasági, és a gyerek tartás. egy kicsit izgi szerintem
ma 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, nekem ez mondjuk nagy no go lenne, mert rettegek a terhességtől, nem is szeretnék gyereket, és nem tudnék megbízni a partnerem én ha tudnám őt pont az ellenkezője izgatja.
ma 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég fura fétised van. Engem ha be akarnak csapni akkor ellenkező irányba venném inkább az irányt.
ma 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a gyerek nem játék, ezért azt én se szeretném ha megszületne. de ha megpróbálja, és nem sikerül az lenne az igazi vágy álom. vagy csak szerepjátékban. vagy ha már terhes, és megpróbálja, és később kiderül, hogy nem is az enyém


#4 csak úgy izgat ha a csaj akarja, szóval nem lenne mitől félned

ma 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!