Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély, hogy megtaláljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy megtaláljam a megfelelő partnert?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernek úgyis beteg vagy legalábbis fura lesz a beállítottságom, de megértem azt aki nem tudja megérteni (ha nem vágysz rá akkor eleve nehéz).

Alapvetően férfiként én inkább vagyok szub mint domináns a szexualitás terén. Ezen belül is sokszor van olyan érzésem, hogy lennék egy nőnek (jó esetben páromnak) a szolgája. Nem részletezném mert nem ez a lényeg, de nyilván én teljesítek, ő irányít, pl a szabadságom (pl otthon bilincsek, ketrecben alvás) vagy a szexualitásom (pl erényöv) stb. Közben ahogy ő kívánja kényeztetném, kiszolgálnám. Persze ez 0-24-ben elég nehéz lenne főleg ha dolgozom is, de ez valószínűleg úgyis csak egy fantázia marad mivel ilyen beállítottságú nőt találni úgy látom az eddigiek alapján hogy lehetetlen.

Persze ennek a finomabb verzióját is szívesen megélném, vagyis egy igazából normális kapcsolat, csak megfűszerezve a szexuális életet ezzel. De azt vettem észre erre is nehéz partnert találni.

Tényleg lehetetlen és sosem lesz olyan párom akivel így tudok élni vagy azért ne adjam fel a vágyaim?



ma 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fell!

Sok embernek vannak fura vágyai, aztán csak ráakad egy hasonlóra.

ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz partnert találnod, mert a nők legnagyobb része férfit keres.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Akkor röviden, tömören:

Egy unalmas ember vagy aki nem tud felelős döntéseket meghozni az életében és inkább másra hárítod a felelősséget. És hogy össze tud kötni a kellemest a hasznossal, egy olyan nőt keresel aki helyetted dönt mindenben és reménykedsz benne, hogy nem csal meg azért cserébe mert becsicskulsz. Mert ez a kényelmes... szép

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!