Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméletben egy idősebb nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméletben egy idősebb nő (60-70-80) szívesen szexelne egy ronda mondhatni túlsúlyos,kis mérettel rendelkező 30 éves pasival vagy ez neki sem túl jó ajánlat?

Figyelt kérdés
most az anyagiakat vegyük ki a képletből.
szept. 29. 10:32
 1/8 A kérdező kommentje:
kíváncsiság
szept. 29. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem igen. Érzelemhiányosak úgyis, férj nincs gyerekek kirepültek.

Kicsit hülyíted őket egy 50-est be lehet fogni.


Van 1-2 ismerősöm akik ilyen anyjuk korosztálya nőkkel kavarnak, egyik se valami szép férfi, gondolom rámentek erre a vonalra ők is.

szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ehy 50-es még bárkit megkaphat de ilyen 60-80 már kötve hiszem bár fene tudja rosszlányokon simán hirdet 60-as vagy ahhoz közeli nő és 30 k simán elkér ő is bár ki az a hülye akkor őket választja mikor kicsit dob rá és kap jó nőt.
szept. 29. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem senki sem akar ronda férfival szexelni.
szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60as hirdetőnek hülye aki fizet
szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 megértem de azért valljuk be egy olyan ronda nő akit nem akar senki ráadásul már 60-80 éves csak lát valami rációt ebben.
szept. 29. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy kövér, ronda 40-es nő vagyok, aki senkinek se kell már sok éve. Összejöhetnénk, de se neked nem állna fel, se én nem nedvesednék be. Plusz mivel mindketten túlsúlyosak vagyunk, nem hiszem, hogy bármi lenne belőle….
szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es azzal sajna nem tudok mit kezdeni hogy te nem nedvesednél be (persze alapdolgokon kívül pl nyalás ilyesmi,viszont nekem tuti fel állna fizettem már egy duci 50-es nőnek szexért 170 cm körül és 100 kg és akkor fizettem.

Jah és nekem elég jó volt neki hát nem tudom neki meló bár az igaz hogy kiméretem van szóval.....

Te tudod írj rám ha gondolod.

szept. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!