Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként ilyen ajánlatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként ilyen ajánlatot kapni? Közös rokoni kirándulás alkalmával?

Figyelt kérdés
Közös rokoni kirándulás szervezése közben merült fel a kérdés. Mi lenne ha nudista kempingben is eltöltenénk egy két napot? Én nem tudtam hogy rokonaim között van aki ilyen életstílust preferál. Mit tegyek? Még is csak rokonok.

ma 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Vigyél magaddal meleg ruhát, mert elég hűvös van már a kempingezéshez.


(Kamukérdés)

ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És a naturizmusnak mi köze van a rokonsági fokhoz? Mi is jártunk régebben nudira családostól. Aztán a barátnőmet is elvittem kb. a második randin, kiderült, hogy az ő szülei is szeretik (bár a gyerekekkel még nem voltak), később a szülei is jöttek. Ott találkoztunk családi barátokkal, rendszeresen összefutotunk barátnőm tanárnőjével, az én kollégámmal, stb. Kit érdekel? Nem azért vagyunk ott, hogy egymás meztelen testét bámulva élvezkedjünk! Ja és rossz kategória, mert a szexualitáshoz sincs köze.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
14:47 - véletlenül sem lehet jövőbeni tervezett kirándulásról szó, ugye?
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14:55 nagyon életszerű pont most szervezni ilyesmit, amikor éppen vége a szezonnak. Nyilvánvaló kamukérdés, a kérdező ezen élvezkedik és privátozik a válaszolókkal.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Mit tegyek? "


Amit neked még belefér és nem esik a komfortzónádon kívül.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Mit tegyek ? " Nagyon egyszerű, meztelenre vetkőzöl, mint a többiek. Ennél többet nem kell ! Nem bonyolult dolog .

Vagy azt mondod , hogy NEM MEGYEK !

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
A világ legveszélyesebb helye a saját komfortzónád.
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Full kamu.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!