Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bukott már le így valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már le így valaki?

Figyelt kérdés

Előfordult, hogy a testvéremmel közösen “kaptunk el” lányokat, de ezeket igyekeztük titokban tartani. Esélyes hogy az utolsó esetet a szüleink megtudják. Kicsit parázok hogy mit fognak szólni.


(Én 26f, tesóm 22f)



ma 16:57
 1/7 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Mármint hogy hármasoztatok? A lány beleegyezésével? Abból nagy gond csak nem lesz, elég nagyok vagytok már
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az ikertestvéremmel még 6 évvel ezelőtt.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 érdeklődő35 ***** válasza:
#2 és mit szóltak hozzá a szüleitek?
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy meglepődtek és keresték a szavakat, terelték a témát. Nem akartak beszélni róla. 2-es válaszoló voltam.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én egy nagyon nyitott anyuka vagyok. Ha megtudnám mosolyognék és örülnék, hogy minden vágyatokat megélitek.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk ilyet a bátyámmal. Anyánk jóval később tudta meg, és még akkor is hüledezett. Apánk vigyorgott az egész sztorin. Szegény anyánk mindig utólag értesült minden csibészségről.
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Ketten ba**tok egy csajt? Elég perverz
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!