Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan bukott ki a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bukott ki a barátnőm?

Figyelt kérdés

Voltam a haverokkal bulizni, és ott volt az ex barátnőm is. Sokat beszélgettünk, iszogatunk, aztán az ölembe ült, simogattuk egymást, csókolóztunk. Elmesélte mennyire nincs mostanában jól, és hogy hiányzom neki nagyon, meg a szex is. Végül csak orális szex volt. Az egyik haverom többször szólt nekem, meg jelezte, hogy ezt nem kéne. De végül megsajnálta a barátnőmet, és elmondta neki mi történt.

A barátnőm nagyon letört volt, és azt mondta, hogy ő nem szeretne olyan férfival lenni, aki más nő iránt táplál még mindig gyengéd érzelmeket. Majd kifelé menet még visszafordult, és megkérdezte, hogy tudtam-e, hogy őt sosem nyaltam ki. Felajánlottam neki, de azt mondta, mostmár biztos, hogy nem.



jún. 30. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A kerdes miert is az hogy jogosan akadt e ki a csajod? Inkabb az, hogy miert is van neked egyatalan. Ilyen idoszakban vagy mentalitassal inkabb csak szexkapcsolataidnak kene lenni es akkor nincs kit megbantani
jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan bukott ki. Te mit szólnál ahhoz ha a barátnőd egy buliban lesz..ná a volt barátját, neked pedig soha nem csinálta?
jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted nem volt jogos?te mit szólnál ha a barátnőd sajnalatbol le pipantana az exet?
jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anti paladin ***** válasza:
90%
Nem hiszem el, hogy ez nem troll kérdés.
jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Laza vagy. Hát egy kicsit gáz a dolog.
jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen lány.

Sok hasznod nincs, ha még csak kinyalni sem voltál képes.

jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan. De hogy még arra se legyen igényed, hogy kinyald a barátnőd, az külön gáz. Minden normális férfi kap a lehetőségen, ha kinyalhat egy csajt, te meg ezt se tetted meg neki. Persze a legfőbb bűn a megcsalás, azért minden normális ember szakít.
jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 skorpióBB ***** válasza:
80%
kitört a nyári szünet?
jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gabor49 ***** válasza:
11%
prűd a csajod nem jogos azt simogatsz és ültetsz az öledbe akit akarsz ez magánügy
júl. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!