Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valaki nyitott kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki nyitott kapcsolatban? Milyen? Hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés
Milyen más fiúval/lánnyal tudni a párotokat? Mi izgat benne a legjobban?

ma 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam benne, de nem tartott sokáig.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltuk exemmel, vegyes érzéseink voltak. Izgalmas volt, féltékenyek voltunk, kavarogtak az érzések.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcdolatban a nonek van tobb partnere, a pasi lep ki
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, a nőnek több jelentkdző lesz. A pasi hatalmas csődör kell legyen, hogy fele annyi partnere legyen
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az asszonynak van egy szeretője. Bármennyire is beteg dolog, de izgat.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam ilyenben. működött vagy 5 évig. megegyezés szerint havonta max 2 megcsalás volt engedélyezett. Én nem mindig használtam ki de a barátnőm legtöbbször igen. voltak hármasok és olyan is néha ahogy néztem még dugták. izgató és olyan páros kell hozzá ahol mindkettő fél hajlik rá és nincs féltékenység.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

6/

Úgy is működhet egy nyitott kapcsolat , ha egy pár találkozik időnként egy másik párral ?

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Swingerkapcsolatban vagyunk, a megbeszélt játékszabályok keretei között éljük meg a vágyainkat. Szerencsére én is, a párom is nagyon szereti a többes mókákat. Mi pont ezért vagyunk egymásnak szexuálisan is összeillők. Sima, monogám kapcsolatban egyikőnk sem tudna kiteljesedni, nem találnánk meg a boldogságot.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8/

Egy olyan kapcsolatból , mint a tiétek is , nagyon sok mindent ki lehet hozni , meg lehet valósítani és megélni a legtitkosabb vágyakat is közösen .

Nagyon kevés ilyen pár élhet országunkban , gondolom én .

De az a legjobb a kapcsolatotokban , hogy ez így mindkettőtöknek tetszik és elfogadott .

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!