Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikropénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropénisszel rendelkező pasik, ti megengednétek a barátnőtöknek, hogy házi barátot vagy szeretőt tartson?

Figyelt kérdés
Főleg ha csak ritkán vagyik a csaj rendes szexre, havi pár alkalom beleférne?

#nyitott kapcsolat #Házi barát
júl. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mikropeniszem lenne orulnek ha van no aki szoba all velem.
júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Osztom az első véleményét. Nem értem minek maradna a nő mikropéniszes férfi mellett.
júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
NEM! Ha nem elég neki a méret akkor nem leszünk együtt, viszlát, nem tartóztatom. Ha elég és jól érezzük magunkat az ágyban akkor meg ne dugjon félre.
júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
#3 Te vágod, hogy mit jelent a mikro? 7-10 centi. Nincs nő akinek ez elég.
júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Még annál is kisebb, én talán 7-8 cm-ről olvastam.


A kérdésre rátérve, szerencsére nem vagyok érintett, de ha tényleg csak ekkora lenne mereven, akkor ez még egy vállalható kompromisszum szerintem. Mondjuk annyit azért kérnék tőle, hogy diszkréten csinálja.

júl. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jó szexet szerető nőként válaszolok azzal a sablon válasszal, hogy tényleg nem a méret a lényeg: 20 évesen végigszexeltem a nyarat haverokkal, barátokkal, és ismeretlennel is mintegy tapasztalatszerzésnek, és meg kell, hogy mondjam, magam is meglepődtem azon, hogy mennyire tényleg nem a méret számít, ugyanis a legtöbb férfi, akivel voltam, számomra tökéletesen megfelelő méretekkel rendelkezett, mégsem mindenki a számomra megfelelő módon szólt hozzám, ért hozzám, csókolt, jött belém, csinálta, és volt az az egy ismerősöm, barátom, akit sosem felejtem, hogy hogy meglepett, hogy olyan iciripiciri is lehet a lába között, mégis minden mással olyan szinten kompenzálta a méretbeli hátrányát, pl. most nem túlzok, de tényleg úgy nyalt, ahogy senki más, úgy érintett és úgy csókolt, mint kevés más, hogy hiába vagyok a méretes férfi nemiszerv nagy rajongója, egyáltalán nem volt hiányérzetem, amikor vele voltam, ami engem lepett meg a legjobban, komolyan.


Ezen kívül a nyitott kapcsolat meg megint egy másik téma, és mondhatni hit kérdése, sőt, szinte politikai nézet és vallásosság kérdése, hogy ki miben hisz: a konzervatív vagy a liberális nemi kapcsolatról. Én megcsalás miatti elvált szülők gyerekeként abszolút mértékben nyitott kapcsolat párti vagyok, mert szerintem inkább menjen el mindkét szülő azzal nemi életet élni, akivel akar, de utána menjen haza és nevelje föl békében a gyerekét, és magam is voltam már nyitott kapcsolatban, ahol épp az egymás iránti szeretetünk legmagasabb szintje volt az, amikor azt mondta az élettársam arra, hogy valaki kikezdett velem, hogy érezd jól magad, ha hozzá van kedved. Közben meg azt is értem, hogy miért nincs feltétlenül hosszútávú jövője a nyitott kapcsolatoknak, hiszen az összehasonlítás alapja mindig fenyegeti a nemi kapcsolatokat is, a házasság szentsége meg milyen arányban végződik válással, ugye, de az meg tán az együttélés nehézségeiről is szól, tehát a lényeg, hogy mások válasza nem kéne, hogy releváns legyen számodra, kérdező, hiszen nem tudhatod, hogy ki miben hisz és kinek milyen háttértörténete van, mi hat rá, és hogy te vagy a barátod miben hisz vallásilag, politikailag, még ha értem is, hogy lehet mások tapasztalataival azonosulni vagy épp elhatárolni magadat.

júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!