Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők 45 felett. Normális dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 45 felett. Normális dolog az egekben lévő libidő?

Figyelt kérdés
47 vagyok és ezer fokon izzom, nagyjából a világ minden f@rka se lenne most elég. Nem lépek félre, a férjem bírja a strapát, de a távollétében rengeteget kényeztetem magamat. Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez normális, esetleg a klímax előjele? Egyszerűen kell a kéj.

ma 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én pasiként ugyanígy érzek. Hmm... ez van!
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalaim szerint nem....🤔

De örülök, hogy vannak kivételek.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok 44évesen.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen normális párom N 48 éves és még szenvedélyesebb mint fiatalon volt ezt állítja!
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, párom ugyan ez.😁 38évesen jött rá hogy biszex. Nem tud és nem is akar betelni. Most állandó lány/nő keresésben van,vagyunk😁.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5# állítani könnyű...😅😅
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jönnek a keménytökű 20 évesek és jól alád vágnak. Ők úgyis imádják a milfeket.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért senki se gondolja komolyan, hogy ha kiválasztunk 100 20-25 éves nőt és 100 45-50 éves nőt, akkor az utóbbiaknál lesz a magasabb libidó! Ez hülyeség.

Kivételek persze vannak.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Én várom őket szeretettel, mert akiket én találok, ők csak addig kemény tökűek, amíg a szájuk jár. Ha akcióra kerül sor, mind teszetosza, és azt se tudja, mit csináljon.🤭

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!