Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakásnál volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakásnál volt, hogy olyan forró volt a hangulat, hogy inkább a gumit is elhagytátok, vagy nem volt de még is szexeltetek?

Figyelt kérdés
vagy pasi létedre kerested a gumit, de a nő váratlanul bele ült, vagy akár fordítva? mi lett belőle, röviden vagy hosszan akár foglaljátok össze. jóbb volt így, baba, vagy betegség, és stb.
szept. 26. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Megesett párszor, olyan is volt hogy telelőttem a csajt, sajnos többször is. De szerencsére még nem vagyok apa.
szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Legtöbbször nem tudom kivarni és szopás után egyből beleulok :(

22/N

szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de melyik verzió, ezért kértem összefoglalót. a csaj váratlanul bele, vagy te, vagy közösen nem baj bepróbáljuk, vagy alapnak vette anélkül. vagy a nő mondta, hogy ő sose csinálja anélkül. vagy szándékosan próbált teherbe esni, és így fogod meg. ez lenne a kérdés lényege.
szept. 26. 20:25
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 mit szóltak ehhez a pasik, hogy reagáltal, mi lett belőle. beérem egy tömör összefoglalóval is nem muszáj szex regényt írni. de a részletekre kitérhetnétek
szept. 26. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Sajnos én vagyok olyan fasz hogy minden nőt gumi nélkül akarok megdugni, és sokan nem szólnak ha így elkezdem. Ha a csajnál va gumi és akarja akkor nyilván felveszem
szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5ös nincsen komoly kapcsolatod h megbízz a partneredben? Vagy az alkalmikat is gumi nélkül nyomod
szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jelenleg van, vele is gumi nélkül szexelünk
szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
#7 Egyébként szoktam komplett szűrést csinálni, azért annyira nem vagyok felelőtlen. Meg ne kövezzetek. :D A csajommal mindketten csináltunk most
szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, be voltam rúgva s kiéhezett. Ez a kettő kombó meg eléggé ellene a józan döntéshozatalnak. Utána meg paráztam, hogy befigyelt-e a gyerek. Azóta óvatosabb vagyok, gumi mindig van nálam.
szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen csak olyan volt.. max azt a kérdést tettem fel mindig mielőtt elmegyek, amit a gyorskajáldában kérdeznek, amikor rakják össze a hamburgeredet: "mehet bele minden?" :D :D :D
szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!