Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkednek azok a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok a nők, akik házasságban vagy kapcsolatban élnek, de vágynak egy kis izgalomra?

Figyelt kérdés

Néha sikerül ilyen nőkbe belefutni itt a gyakorin, de van olyan felület, ahol konkrétan ilyen nőket lehet találni?

35 éves házas férfi vagyok és nem zárkózom el ettől a dologtól.


szept. 26. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megyünk a tűzre!

F.

szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Elég közhelyes dolog a vallásossággal magyarázni a monogámiát. Egy ateistát sem ismerek, aki csendben tűrné, hogy a szerelmét más kezelgeti. Persze vannak, akik elválnak, és új párt találnak, de attól az még ugyanúgy monogámia, csak egy másik emberrel. Szóval a szexfüggőséget hiába akarod normalizálni az ateizmussal, attól az még egy marginális viselkedés marad.
szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva hogy lassan már az a normális aki csalja a párját ..
szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Nőként kérdezem. Neked mi lenne a korrekt? Ha megbeszélitek a nyitott kapcsolatot, alkalmi kalandozást és így nincs hazudozás, félreértés, megcsalás, megbán(t)ás vagy ha a hátad mögött a nejed félredug mindenféle palival és a szemedbe hazudik? Mondd el a párodnak, hogy ilyen vágyaid vannak és beszéld meg vele. Nem fogadja el? Lehetséges. Akkor vagy félrelépsz, ami nagy eséllyel bűntudathoz, lebukáshoz és szakításhoz vezet vagy felnőtt emberekként megbeszélitek és megpróbáljátok a nyitottságot? Ha ilyen vágyaid vannak, akkor ez előbb utóbb így is-úgy is kihat a kapcsolatodra, a kommunikáció meg alapvető kellen hogy legyen 2 partner között. Szerintem.
okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem, manapság hol tartanak és mit érnek sokaknak a kapcsolatok. Egyre több a félrelépés, a nyitott kapcsolat, a poliamor kapcsolat. Azt nem értem, hogy miért kell valakinek hazudni, akit elvileg szeretsz? Tisztázni kell az igényeket és aszerint hozzáállni. Valami hiányzik? Derítsd ki, mi az és beszéld meg a pároddal.
okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Feltett egy egyszerű kérdést,és kioktatjatok.

Írj rám kérdező,segitek.

okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!