Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkednek azok a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok a nők, akik házasságban vagy kapcsolatban élnek, de vágynak egy kis izgalomra?

Figyelt kérdés

Néha sikerül ilyen nőkbe belefutni itt a gyakorin, de van olyan felület, ahol konkrétan ilyen nőket lehet találni?

35 éves házas férfi vagyok és nem zárkózom el ettől a dologtól.


szept. 26. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
viszony pont huu
szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a legtöbb házas nő ismerkedik, de senki nem hirdeti.

Halászni kell a zavarosban és akkor lehet találni.

szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Munkahelyen
szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Én csak azt nem értem, hogy akkor mi a faxért házasodtok, ha nem bírtok a véretekkel?

Hol érzitek magatokban a jogot arra, hogy ekkora fájdalmat okozzatok valakinek, akinek az oltár előtt azt mondtátok, hogy igen, egészségben és betegségben…?

Undorító gerinctelen lény az ember

szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam az oltár előtt semmit.

Máskülönben alapvetően az ember nem monogám lény, csak a vallás erőszakolta belénk ezt a viselkedést.

szept. 26. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Ó, hàt még vallásos is vagy. Szóval nem csak a partnerednek hazudsz a szemébe, hanem az istenednek is…

Az igen…

szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok vallásos, hanem amiatt alakult ki a monogámia az európai ember életében.
szept. 26. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Vallás vagy sem, monogámia vagy sem, csak egyetlen kérdés döntő a kommenteket olvasva. Ha a feleséged tud róla, rendben van, ha nem, akkor egy féreg vagy. Elég egyszerű. A monogámia pedig nem csak a vallás miatt van, de valóban vannak akik többre vágynak és azzal sincs semmi gond, ha mindkét félnek megfelel.
szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Munkahelyen
szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

8.


Nagy duma vagy sem, szerintem mindenki leszarja, hogy neked mi bajod van. Aki ebbe belemegy, tisztában van vele, hogy mivel jár, minek minősül.

szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!