Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkednétek olyan átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan átlagos külsejű férfival, aki 3 éve nem szexelt?

Figyelt kérdés
Önbizalom 0, a sok visszautasítás miatt

jún. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha szimpatikus neked akkor igen.

De egyébként felejtős.

jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Tehát, fordítok: nem a szex régisége a probléma, hanem az önképe és ebből adódóan a viselkedése.
jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pontosítanék, én vagyok az említett férfi🙂

Régebben nem volt gondom magammal, humoros, jókedvű férfi voltam, de mára sajnos a rengeteg elutasítás miatt depressziv viselkedésem lett, hullámzó a kedélyem a magánytól.

Mikor elkap ez a "senkinek sem kellek" érzés, sajnos semmivel nem tudom meggyőzni magam az ellenkezöjéről.

jún. 2. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Üdv a klubban ✌️ A szexet kivéve. 🤣
jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező ez azért van mert ezt akarod magadról hinni. Ha esetleg nem ezzel foglalkoznál hanem azzal, hogy jól érezd magad, akkor magától jönnének a nők. Tudom, mert voltam ilyen cipőben mint te kb. 15 éve.

A nőknek az kell aki a világban jól érzi magát, tudja mi a dolga, mi a kedvenc hobbija, filmje, vannak céljai. Ehhez nem kell milliomosnak lenni, ez nem indok.

De ha neked csak a egy csaj kell, mert majd attól leszel boldog akkor rossz hírem van: nem leszel. Mert a jó társaság az ami segít ebben, ahhoz meg téma kell. De neked nincs mert csak a magad keserve van ami olyan mintha rá lenne tetoválva a homlokodra.

Tegyél rendet magad körül és keress valamit amit szeretsz csinálni és foglalkozz azzal. A csajokat meg hagyd meg nekünk akik tudnak is mit kezdeni velük.

jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha eddig nem dugtál akkor ezután minek csinálnád?🤣 Lúzer...
jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ennyit a jó szándékról.

Ilyen a magyar mentalitás, gratulálok nektek.

jún. 3. 06:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ötös megadta a megoldást, de te most is durcás vagy. Akkor kinek van baja odafent?
jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehát baz+ nem érted?

Ez olyan,mintha vki azt mondja neked,hogy figylj Józsi!Van itt egy autó,hengerfejes,a váltója is xar,ki van szakadva egyik kereke,meg szét van rohadva .De vedd már meg,mert amúgy lehet majd egy jó,szuper autó.Csak most ilyen!!


Kellene?Megvennéd?

Ugye nem!

Nos ez pont ilyen.A nőnek nem egy lepukkant,búskomor,életunt fa$i kell,akit majd idővel helyrepofoz,vagy nem!

Dolgozz magadon és szedd össze magad.Addig ne nagyon éld bele magad ,mert szakadt autót senki se akar vásárolni!!

jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírom mi ment át a fejemen:


-3 éve nem szexelt... Nyamiiii, izgiiii (erényöv?, katonai szolgálat?, özvegy?)

-önbizalom 0 a sok..... Pfffff, haver ne már!


És igen, nő vagyok. Egyetértek 5-össel, nem az a baj ha nem szexelsz hónapokig-évekig. Ha hiszed ha nem, én nőként is simán éltem szex nélkül 1,5 évet amikor úgy alakult az életem hogy nem fért bele a randizás.

Nem az a baj ha nem szexelsz lépten-nyomon. Az a baj, ha az életed egy kakivihar, és te bánatosan ülsz a közepén.

Az öcsém is ugyanezt csinálja. Hagyja hogy elmenjen mellette a élet, és azt várja hogy ha lesz barátnője akkor egy csapásra minden szuper lesz. Hát nem. A munkahelyét ugyanúgy utálja, a dereka ugyanúgy fájni fog, a leégett edényt ugyanúgy ki kell súrolnia maga után, a pénze ugyanúgy kevés lesz, ésatöbbi.

jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!