Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt, hogy bevállaltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt, hogy bevállaltatok ezt-azt támogatásért? Ronda volt a pasi?

Figyelt kérdés
Mit vállaltatok? A kinézete miatt csinálta a pasi pénzért?
ma 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Aki pénzért csinálja ott pont nem számít a kinézet.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még fiatal koromban szexszel fizettem az albit. Javarészt orálisan kellett kielégítenem a tulajt, egy 60-as palit,

aki kopasz volt, pocakos, szőrös testű. Szóval eléggé ronda.

Mindig innom kellett hogy képes legyek megtenni. Szerencsére hamar kész volt mindig. És csak heti 1x kellett.

36N

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7 számjegyű összegért lefeküdtem egy a szüleimnèl is idősebb férfival.

Ő nem azért ajánlotta fel azt az összeget, mert csúnya volt, hanem mert megtehette, és mert akart engem. Előtte is állandóan kaptam tőle ajándékokat, de amikor bedobta azt az összeget, hülye lettem volna nem lecsapni rá.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!