Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz,hogy a nők ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz,hogy a nők ugyanolyan vágyakkal vannak mint a férfiak,csaka tarsadalmi ill. a nevelesből valo elvarasok miatt annyira visszafogottak? Az ok,hogy a tarsasági eletben ez van De én ugy tapasztalomhogy a szexben is ez van,nem tudnak kilépni ebből?

Figyelt kérdés

#szexpartner kereső #Egyenrangu szex #Szexualis tanulás
ma 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Igaz. De én a társadalmi elvárások helyett a férfit mondanám. Egy jó férfi a legszendébb szűzlányból is elő tudja varázsolni a végzet asszonyát.

Csak egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő.

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igaz.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első majdnem jól írja.

Egyrészt a társadalmi normák, másrészt a pasin is sok múlik.

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mik azok az ugyan olyan vágyak? Mivel nekünk nincs farkunk, nem lehet ugyan az a vágyunk, hogy könnyesre és fuldoklásig sz--passunk egy nőt, a farok másik végén lenni ebben a szituációban pedig fájdalmas és megalázó élmény. Szóval nem teljesen.


Nyilván sok hasonló van, van amiket rejtegetni érdemes, hogy ne erről csámcsogjanak olyan emberek, akiknek semmi közük hozzá, de azért nem minden egyes embernek ugyan azok a vágyai.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es szerintem kicsit leegyszerüsited, de nagy igazság is van benne...De én egy másik vetületre gondoltam...mert nagyon sok nő nemugy áll ehhez a dologhoz ,nemkezdeményez, sokszor nem is kivánja talán...

Sok olyan történetet hallottam mikor az esküvő után vége a szexnek...

ma 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan kínzó, de nem ugyanaz. Míg én a falat kaparom kínomban a szexhiánytól, a férfi marokra fogja és kiveri. A mi élvezetünk és orgazmusunk sokkal inkább érzelmi és ha nincs kölcsönös szerelem, nem lesz kielégítő sem a szex, sem a maszti.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi ez szepen hangzik.

Azonban:

Ezt igaznak erzem de azert az evek során ez átvált inkabb nem annyira erzelmi , mint fizikakis vetületre.

Szoval kivanod a szexet,ismeritek egymast ,megtanultátok mi jo es hogyan a masiknak...

Megfogod a farkát es bevonszolod az ágyadba...

Es kell valamifele vonzodas , de nem gondolom hogy ehhez

szerelem kell az ugyanis elmulik...mert az agy ugy van huzalozva...belepustulnal ha pl.10 evig szerelmes lennél.

ma 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez is igaz. Valószínű akkor van gáz, ha egy nő szerelmes másba. Egyébként valóban nem kell szerelem feltétlenül.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!