Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tartottatok már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tartottatok már egy pasit visszataszítónak egy ilyen eset után?

Figyelt kérdés
Mondjuk még csak pár alkalommal voltatok együtt és egyszer mindenféle célzás vagy bármi nélkül kinyalta a feneked. Ezt visszataszítónak tartottad? Ha nem is a pasit akkor ezt amit csinált?
ma 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én szeretem. De akivel dolgom volt, meg szokták kérdezni, mi az, ami tabu nálam. Ti nem tisztáztátok ezt szex előtt?
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
#1 azért ez fura kérdés mert az ember nem szívesen sorol fel csomó dolgot, hogy mit nem. mert ha nem mondja akkor meg innentől mehet :D
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, lehet, hogy ezt épp nem sorolod fel. Engem ez mégsem ért meglepetésként, mert a párom, és anno az exem is megkérdezte, hogy ez mehet -e, mielőtt elkezdte volna.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig azzal kezdem, hogy megkérdezem a nőt, hogy van-e tabu.


Mindig van valami...


A beszélgetés, a kérdezés, és az őszinte válasz, itt is nagyon hasznos, mint az élet bármely területén.


36/F

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!