Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik vetéltek már el, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik vetéltek már el, az eset után mennyivel tudtatok újra szexelni?

Figyelt kérdés
Nem tervezett gyerek volt, de a párom nem akarta elvetetni, ez azért szült veszekedést rendesen. És így igazából a probléma megoldotta önmagát, mert elvetélt. Ennek már két hete, de egy ujjal nem nyúlhatok kb hozzá, aludni sem akar együtt, semmi. Ez mikor fog elmúlni szerintetek? Mikor elvetélt akkor szakítani akart velem, de mondtam, hogy ezt gondolja azért végig józan fejjel is, azóta erről sem beszéltünk…

jún. 22. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy veled már soha nem fog. Akkor sem ha tudna, téged hibáztat.
jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy tekintesz erre, hogy gond megoldva. Ő úgy tekint rá, hogy elvesztette a gyerekét. Ezt nem könnyű feldolgozni, és nekem úgy tűnik, hogy te ebben nem is vagy a segítségére. Amíg nem azonosulsz az ő nézőpontjával, akkor nem csak szex nem lesz, de a szakítás is meg fog történni.
jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Carragher_x ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem a világ legvonzóbb szituációja, amikor a gyereked halálát az, aki meg akar dugni, egy probléma örömteli megoldásának látja.
jún. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most beszéljetek arról hogyan tovább. Én voltam hasonló helyzetben (nő vagyok). A párom szeretett volna gyereket,de amikor terhes lettem mégsem volt megfelelő az élethelyzet,így én nem vállaltam be. Sosem dolgoztam fel igazán, bár mi együtt maradtunk. Fájdalmas az együttlét, vélhetően a stresszhelyzet miatt. Muszáj róla beszélnetek.
jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt eleve mélyebb a probléma már köztetek. Lehet, hogy itt a vége.
jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény lány em tud különbséget tenni egy gyerek és egy embrió közt, te meg igen. Ő megtartotta volna, te nem. Most haragszik, valószínűleg fog is.... A helyedben komolyan leülnék vele beszélgetni, és ha nem sikerül dűlőre jutni, akkor szakítsatok, ne raboljátok tovább egymás idejét.... Valószínűleg már eleve voltak gondok. Nekem eszembe nem tudna a páromat hibáztatni csak mertaz eleve nem akart terhességből vetélés lett...
jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!