Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ti szeretitek a nagyot ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eöske janeszka21 kérdése:

Hölgyek ti szeretitek a nagyot ?

Figyelt kérdés
Komolyan , nem csak üres duma ha nem igazából, (az igazán nagyra gondolok ,mint az enyém 21/5 + piercing a hegyében, ) vagy az már ijesztő, mert sok csaj csak dumál de a valóságban nem mer velem lélektani mert fél hogy meg szakad a gát .( a nyelvtan tanárok és a trollok kíméljenek)

tegnap 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az van kisfiú, hogy a nők az értelmes pasikat szeretik. Akinek annyi az össz tudása, hogy nagy (vagyis ő annak képzeli), azt gyorsan elküldik a halál faszára. De attól hidd csak, hogy te vagy az ász 😂
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10. Mire? Páromnak is nagy a farka,de odaadó. Nem úgy mint te..
tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A farkad hegyén van piercing? Azt nem tudom elképzelni. Küldesz egy képet? 44eves nő vagyok ne haljak már meg hülyén 😄
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy én nem vagyok az , mindenki azt módja hogy a párja így meg úgy nem 1-2 házas aszonykaval voltam már akiazt mondta hogy a férjének akkora mint egy lónak és utánna sikitot hogy nenyomjak be többet , nem képzelek semmit hanem tudom hogy így van nagy
tegnap 23:18
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért kell itt megkérdezned? Ha nem szorulsz rá a hokira, akkor tapasztalatból tudnod kell a választ.

Valójában még egy trollnak is gyenge gyökér vagy.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. Mert rászorul..
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll ,csak kíváncsi a hölgyek válasszára , nem a trollok ére vagy az irigy pasikéra
tegnap 23:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel a farkadról egy képet. Valami anonim képfeltöltő oldalra és linkeld be.
ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aztaaa.
ma 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lélektani de mi? Meg mi köze van a hossznak a gáthoz. Meg ha nem mernek lefeküdni, akkor nem is lehet tapasztalatod. Ezt jól összeraktad. A nyelvtant már ne is firtassuk. De a csócs a hegyében egy pc.
ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!