Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyal? Csak szexkapcs

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyal? Csak szexkapcs

Figyelt kérdés

Már voltunk együtt párszor és még soha nem nyalt ki. Először azt hittem azért mert kocsiban kényelmetlen, de a lakásán is voltunk már együtt, ott sem.

Azt tudom róla első perctől, hogy eddig 1 nőt nyalt ki, az exét, akivel éveket volt, viszont akkor azt írta hogy velem kapcsolatosan olyan kémiát érez, hogy imádná.


Nagyon fura így visszagondolva. Szerintetek mi lehet az oka?



tegnap 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Alkalmatlan a szexkapcsolatra, lapát.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az életben 3 szexkapcsolatom volt, mind 3 pasi kinyalt.

A szexkapcsolat arról kellene szóljon, hogy te kielégülj. És ez nincs így.

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Atya-gatya, most komolyan, bhaszatok már többször és egy anonim oldalon kérdezed meg miért nem nyal ki az adott pasi??? Csillagom, tökmindegy mi az oka, szólj a pasinak, hogy te szereted a nyalást. Ha csinálja okés, ha nem csinálja akkor meg lapát és összejössz olyannal akivel jobban élvezed a szexet, rád is figyel, nem csak saját magára.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem lenne probléma. A lényeg, hogy alaposan dugjon meg. Ha arra nem képes, na az gáz.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Na jó de gondolom a külsőség az elsődleges. Nyilván jól mutasson, aztán hogy teljesít másodlagos. Ez szinte az összes szexpartner oldalon felmerülő probléma. Aki pedig oda teszi magát meg nem kell mert nem egy topmodell.

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!