Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket hogyan elégítitek ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket hogyan elégítitek ki?

Figyelt kérdés

Melyiket preferáljátok jobban?

Kézi munka (ujjazás) vagy a szájmunka (nyalás)?


ma 17:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
15%
Normálisan ember-normálisan.Úgy,hogy el se hajtom még vasvillával sem xdd Nyalni és dugni tudni kell xdd
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi barátnőim mind imádták, ha először csak szájjal, nyelvvel kényeztettem őket, aztán kis idő múltával egy, majd két ujjammal is besegítettem. Innentől nem volt megállás az orgazmusig.
ma 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 he84 ***** válasza:
Csak mondom az 1-es válaszolónak nőként és minden hasonló hozzáállású férfinak, hogy csak behatolásos szexszel nem lehet minket nőket kielégíteni, legalábbis ennyitől orgazmusunk nem lesz. Ez egy általános tévhit.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Én mondanék egy harmadik módszert. A csupasz makkom csúszkál a nedves punciján fel-le, ezzel izgatva a csiklót is. Eddig minden barátnőm ettől volt oda a legjobban.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 he84 ***** válasza:
27%
Oké 14-es válaszoló, ez nekem is néha vágyam a barátommal, de nem lehet, mert nem szeretnék még véletlenül se és kis eséllyel se teherbe esni. Márpedig így eköben védekezés nélkül véletlenül annyira izgalomba jöhet a férfi is, hogy belrélbez a barátnője hüvelyébe, onnantól pedig ott az aggodalom még inkább, hogy tethes lett-e a nő, vagy sem. Ezzel nem szabad játszani.
ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15

Hány éves vagy?

ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 he84 ***** válasza:
Megkérlek 16-os válaszoló, hogy ne off-olj és ez itt nem ismerkedés. Ennyi!
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 érdeklődő35 ***** válasza:
22%
Ha csak az előjáték a kérdés, akkor nyalva, utána csiklóvibri+ujjazás
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Farkamat jobban szeretem használni, de inkább nyalom
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#17

Nem érted. Nem offoltam. Nem ismerkedem. Csak nem hinném, hogy felnőtt nő komolyan gondolja, hogy ezzel a módszerrel teherbe lehet esni. Hiszen a pénisz be sem hatol. Ja, hogy a kisfiúk nem tudnak uralkodni magukon, és a végén csak-csak bedugják valamennyire... Na, ezért is voltam kíváncsi az életkorra.

ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!