Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik lenyelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pzbp kérdése:

A nők szeretik lenyelni a spermát, vagy csak azért teszik meg, hogy örömet okozzanak a partnerüknek? Engem izgat a tudat, ha tudom, hogy a végén lenyeli a nő a srácokat. Hölgyek, ti kedvelitek a dolgot? Az ízétől sosem féltek? Mindig "finom" az? F/40

Figyelt kérdés
Köszönöm az őszinte válaszokat!

ma 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
jól kivagy, haver :D
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Eddig nekem minden partnerem lenyelte. Az íze az változhat az ételektől, illetve kávé, cigi, alkohol is befolyásolja. De eddig mindenki szerette is lenyelni, nem feltétlenül csak azért mert örömet okoz.
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Én nem szeretem lenyelni, szerintem ez nagyon változó lehet.
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
En sose kertem a paromat hogy nyelje le de mindig lenyeli . O azt mondja hogy szereti
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is mindig lenyelem.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Változó kinek milyen ízű. Tud nagyon fincsi lenni, de nagyon rossz is. Ha bejön, akkor szívesen lenyelem. Ha so-so kategória, akkor is lenyelem, mert tudom hogy örömet okoz a pasiknak.

Ha keserű, akkor kicsorgatom a számból a mellemre és szétkenem.

36N

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
27%

Nem szeretik, de tiszteletből lenyelik.


Ha nem tiszteletből, akkor màsból.

ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem és nem is csinálom.


Lehet lepontozni mert a kérdésre válaszoltam csicskák.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!