Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most lesz az elso szeretkezese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az elso szeretkezesem es felek hogy nehogy ne legyek finom illatu lent. (?) 24l

Figyelt kérdés

Egyutt fogunk aludni, mondta nekem hogy oralisan is szeretne kenyeztetni mert mar nagyon kiván engem, de még nem biztos hogy lefekszunk.

Viszont en nagyon apolt lany vagyok, tiszta patika vagyok szerintem ezert is felek ennyire, nehogy ne legyek finom illatu lent.

Baba szappannal szoktam lent furdeni, es jo alaposan megmosni magam, napi 2x.

Ugye ha talalkozunk akkor elotte furdok, elrendezem magam de annyire felek nehogy ne legyen finom az illatom ott..

Furdes utan par oraval en mar nem is engednem hogy kinyaljon. Megfurdok, aztan jon ertem es egy ora se fog eltelni amikor elkezdjuk a dolgot. Annyi ido alatt remelem finom marad az illatom. Pisileshez hasznalok nedves torlot nem csak wc-papirt.

Vagy majd ha mielott csinalja nekem es attorlom magam lent, nedves torlovel azzal is segitek a frissesegen? Eleg eros a nedvem vagy nem is tudom hogy mondjam, emiatt felek talan ennyire. Hasznalok tisztasagi betetet de akkor se vagyok mar friss par ora utan.

Vagy elotte bolondnak fog nezni ha meg akarok furdeni naluk?

Felekkkkkk


szept. 8. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
a pinának pina szaga van, akármivel mosod, ez természetes
szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 he84 ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de túlparázod az egészet. Nem kell illatosítani odalent, bőven elég aznap pár órával előtte fürdened, megmosnod ott is és kész is. A férfiaknak nincs semmi baja a lenti természetes szaggal, pláne akkor nem, ha vonzódik és szeret.
szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem is csoda, hogy elég erős nedved van, nyuszifül, mivel teljesen tönkretetted a hüvely természetes védekező képességét, és kb akkora gombás fertőzésed lehet, mint ide Etyek.

A babaszappant felejtsd el, vannak intim mosakodók, inkább azt. De azt se napi kétszer, ettől a folyásod nem elmúlni fog, hanem kevésbé lesz feltűnő.

Amúgy meg: nőgyógyász.


A szex előtt lezuhanyozni meg egyáltalán nem ciki.

szept. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nefürgyééleeeeeeee, van olyan aki azt szereti ha jó pin@szagú a pin@.
szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem még egyáltalán nem vagy kész még az orális kényeztetésre sem. Csak a párod kedvéért ne tedd, hanem úgy, ha már te is készen állsz, kívánod. Jelenleg még tele vagy szorongással.

Persze ez a szorongás magától nem múlik el, kell beszélgetni róla talán egy pszichológussal is, és igen, nőgyógyászhoz is el kéne menni.


Babaszappan... remek. Gratulálok.


Szájat remélem nem babaszappannal mosol csók előtt.

szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne mesélj kérdező, hogy ment a dolog??
szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ a legrosszabb ha ráizgulsz meg akkor akaratlanul is izzad az ember és nem tud arra figyelni amire kell.

ENgedd el magad ha tetszel neki akkor biztos hogy ízleni fog neki.

De akármivel mosod is meg, utána öblítsd le rendesen vízzel.

Nekem volt hogy a barátnőmnek habfürdő ízű volt.

De mondtam is neki és semmi baj nem volt belőle, csak legközelebb jobban lemosta azt.

Az legyen előtted hogy most téged akar és kiván, téged szeret úgy ahogy vagy.

szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit túlkomplikálod ezt. Ráadásul a szappan szerintem nem is tesz jót a hüvely phjának. Na és ha ennyit agyalsz rajta élvezni sem fogod, ami sokkal nagyobb baj a természetes punci illatnál. 🙄🙄
szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Mi egy hétig dugtunk vadkempingben egy szar sátorban mosdatlanul mikor melyik erdőszélen. A láb, ondó, pinaszagtól kezdve mindenkiről terjengett minden, de fiatalság bolondság.....
szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!