Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az érzelmes szeretkezés vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmes szeretkezés vagy a gyors kielégülés hívei vagytok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mikor mihez van kedven
2023. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
érzéki szeretkezést szeretem
2023. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Orbán Viktor híve vagyok
2023. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

#3

Abban nincs kielégülés.

2023. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fokepp erzeki....ritka volt a masik de azert jo volt.
2023. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismeri még valaki egyáltalán ezt a szót,hogy szeretkezés? Vagy érzelem ?

Nagyon érdekelne,ki mit ért ezalatt.Mert soknál nem azt, ami az eredeti értelme.

2023. júl. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmes szeretkezés.
2023. júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően érzéki szeretkezésre, párkapcsolatra, szerelemre.

De sajnos egyedül vagyok jelenleg, és emiatt amikor magam vagyok és nagyon fel vagyok izgulva, pusztán csak egy kiadós szexre vágyok (vagyis maszturbálok és fantáziálok). Akkor elönti az agyamat a szexuális vágy és amit éppen nézek (kép, video) az motivál. Miután vége, újra visszatérek a magányos valóságba és a szerelem iránti vágyhoz.

Amúgy nem szoktam csak úgy kalandozni bárkivel, inkább megválogatom, kivel ismerkedek és barátkozok.

2023. júl. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as válasz korrekt és érthető!

Még így sem megy bele felelőtlenségekbe, hogy szerelemre és kapcsolatra vágyik.Nem sokan mondhatják ezt el magukról !

2023. júl. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Régen, amikor még szerelmes voltam és ugye volt Valakim is, akkor úgy és annyira sokáig, ahogy Neki jó volt, hogy élvezze és nagyon jó legyen neki! Hamar elélvezek aktív létemre, de úgy irányítottam a gondolataimat, hogy tovább tartson és nagyon élvezze a dolgot.

Ma már hirtelen és durván megdugom a másikat és mehet a dolgára. Nem nagyon érdekli őt sem a minőség, így én sem törekszem másra.

Ez van.

2023. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!