Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől lehet az, hogy a fiu az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a fiu az ejakuláció után, a kielégüléskor elsírja magát?

Figyelt kérdés

van valaki, akivel többször együtt vagyok mostanában, nagyon rendes, helyes, sportos testű srác, és hetente párszor szeretkezünk is. de amikor kielégül, mikor pl én a hátamon fekszek lábaim fent, ő pedig missziben nyomja nekem a fenékbe, akkor mikor elmegy nem bennem, hanem a hasamra szokta, így beszéltük meg, akkor utána elsírja magát. nem mindig, de nagyon gyakran

igazából nem zavar, sőt ilyenkor egy kicsit még cukibb és helyesebb, édes srác, ilyenkor magamhoz ölelem és megnyugtatom, nagyon jó érzés

de nem akar róla beszélni, de látom a szemében hogy valami bántja


vélemények?



2018. nov. 19. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pszichés oka lehet minden bizonnyal.

Valószínűleg benne van a bűntudat ilyenkor a másság miatt.

Én egy éve vagyok lassan együtt a párommal, eleinte mindig nagyon rossz erzes volt miután elélveztem akar szex, akár oral utáb. Kb. Egy egy óraig tartott.

Elég furcsa de en tudom magamrol hogy nem teljesen vagyok sajnos a sajat vonzalmammal kibékülve és ez okozhatja.

De ez nem az jelenti hogy kevesbe elvezi vagy ilyesmi, egyszeruen rossz neki ilyenkor. Ekkor tudasol benne igazan hogy egy masik fiu juttata el a csúcsra.


Ő teljesen felvállalja? Nyiltan meleg? Esetleg őrlődik magában..


En ugyanebben voltam kb fél évig, nem sirtam el magam, de nagyon rossz volt, szedultem, fejem fajt meg undorodtam magamtol mindentol.

2018. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem pszichés oka lehet minden bizonnyal."

Szerintem <-> minden bizonnyal

Ez nem releváns érvelés: ha szerinted van, akkor nem biztos.


Lehet szimplán feljön benne egy emlék ami megríkatja, ami nem feltétlenül kell rossznak lennie. Ha nagyon feltolul sok minden, akkor is képes ilyet okozni, de ha rendszeresség van benne, akkor tényleg valószínű olyasmi, mint amit az előző írt.

2018. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de nem a nyelvtan a lenyeg szerintem hanem a kerdes megvalaszolása. 😃

Egyébként meg ugy értem, hogy:

Én ugy gondolom, hogy biztosan ez okozza.

2018. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buran ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak szerintem igaza van, érdemes lehet a lelkiekben keresni az okát.


Létezik egyébként szex utáni (posztkoitális) depresszió, sokkal gyakoribb jelenség, mint elsőre gondolnánk, ám mégis olyan mély tabuk övezik és olyan kevesen mernek beszélni róla, hogy egyelőre nem kapta meg a figyelmet, ami megilletné.


Okozhatja a hormonszintek hirtelen változása (orgazmussal egy csomó hormon szabadul fel, nagyon hirtelen a szervezetben), amit így tud csak megélni. Maszturbáció után is sír? Amikor mással volt együtt (ha volt), akkor ott is előfordult?


De okozhatja valamilyen trauma, amit elfojt magában, a szexhez kapcsolódik, és ilyenkor tör fel belőle. (Ha abszolút nem akar róla beszélni, ilyesmire tippelnék)


Lehet lelki oka, nem tudja elfogadni saját magát, a másságát, a szexualitását, esetleg a helyzetet (nem tudom, hogy nyíltan vállaljátok-e), ezeket mind, vagy teljesen más, önmagával kapcsolatos problémái lehetnek.


Én a helyedben finoman megpróbálnék erről beszélni, óvatosan körüljárva, esetleg felvetni a szakember lehetőségét, ha a helyzet elég érett lesz rá.

2018. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vele én is dugtam :D Amúgy szerintem is lelki oka van és én is megszeretgettem. Ha ez ugyanaz :D
2019. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!