Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszítsem el így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítsem el így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tanácsotokra lenne szükségem, lassan 21 évesen lány vagyok, sajnos eddig viszonzott szerelemben nem volt részem, így nem feküdtem le senkivel, vagy nekem nem tetszett meg a másik, vagy én nem kellettem komolyabban, akik engem érdekeltek volna, így hát megakartam várni az igazit, ez nem jött el azóta sem, most viszont lenne lehetőségem lefeküdni egy sráccal, azonban ő alkalmit keres, tegyem meg vagy várják tovább? Közben abba a hibába sem szeretnék beleesni, hogy 23-24 évesen is még mindig szűz vagyok és itt tartok

vágyom már a szexre nagyon, de nekem nem volt lehetőségem egy normális kapcsolatra, sajnos nem jöttek össze úgy a dolgaim, normálisan akartam volna az elsőt, de nem így alakult.


Kérdésem hogy ti megtennétek vagy várnátok? Válaszokat köszi!



ma 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Most hiába írom azt,hogy szerintem várj inkább, mert úgyis a te döntésed az egész. F
ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak szerelemből lehet szexelni...
ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Gondold át, hogy képes leszel-e érzelmek nélkül belemenni ebbe. Az első szex általában elég emlékezetes. Ha a srác nem figyel rád, akkor arról lesz emlékezetes, hogy rettenetes volt.
ma 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem vannak érzéseim felé, elég érzékeny ember vagyok, csak nem tudom melyik a rosszabb, így belemenni vagy várni kitudja meddig
ma 01:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt mondom, hogy ez a szüzesség dolog kicsit túl van tolva... Én úgy voltam vele régebben, hogy tudjam, hogy bántani nem fog. Ennyi. Nem bántam meg egyáltalán.


Viszont te írod, hogy érzelmes vagy, meg hogy vannak érzéseid a srác iránr, aki csak alkalmit akar... Hát nem tudom. Félő, hogy beleszeretsz, ő meg majd vagy csak úgy ott hagy vagy rosszabb esetben kihasznál.


Inkább ne tedd meg vele szerintem, majd lesz még alkalmad.

ma 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább keress mást, akihez nem kötődsz így. Nem kell várni az "igazira", ez a gondolkodás csak csalódáshoz vezet. A legfontosabb dolog, ami a jó szexhez kell, az a tapasztalat.
ma 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!