Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok sub hajlamú lány van itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok sub hajlamú lány van itt?

Figyelt kérdés
tegnap 21:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok… rengeteg idióta privátot kapok, és nem értik meg, hogy nem szextárskereső…


21/N

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet kapcsolat kereső és szextárs kereső is. Kezdve a bolti sorban állástól a munkahelyi kávézón át egy nyaralás helyszínéig.😊🙃
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak és nem lehet velük beszélgetni akkor mintha nem lennének 🤣🤣🤣🤣🤣
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
12, nem, ezekhez nem szolhatsz hozza mindenre van kifogás xddd
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem mintha akarnék undormány ego es stílust láttam mindig online, szóval én is élő szavazok ott lányok sokkal normálisabbak.
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mas a bdsm rol beszelgetni es mas a “szia! Hogy nezel ki?” kerdesekre valaszolni
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy kényszeríteni a beszélgetésre nem bdsm?
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%
Anonim oldal, ahol anonim modon beszelhetunk a fetiseinkrol. Nincs kedvem leirni hogy nezek ki, hol lakom, es plane nincs kedvem itteni ferfiakkal talalkozni mert a legtobb almaban latott csak not
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%

Így van csak figyelemre éhes középszerű és csúnya lányok vannak itt, akiket alig szólítottak le vagy annyira nullák belül pár menetet érnek. De itt jól esik ha írnak figyelnek rájuk de a féreg férfi örüljön ennyinek hogy kis betti csúnya lány szemetesnek használja.


Na ezért kerülni tinder és ilyen helyek csak selejt lány/nő, akik figyelemreéhesek szemetest keresnek

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem tisztelet a kivételnek pár éve még volt szép lány akik nyitottak és nagyon kedvesek és szépek is voltak, de már csak figyeleméhes szürkeegerek vannak
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!