Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, milyen gyakran színleltek orgazmust?

Figyelt kérdés
Minden rosszindulat nélkül kérdezem, férfiként. Mi az oka, nem jó a partneretek a szexben? Nem érti meg, ha éppen nem sikerül nektek az orgazmus?

szept. 17. 18:00
1 2 3
 11/23 Laylah ***** válasza:
43%
Fiatalabb nudliként előfordult, max. háromszor összesen. Ennek már legalább 10-14 éve.
szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
17 éves koromban színlel
szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
17 éves koromban színleltem utoljára. Elsősorban magamat csapnám be. Nem akarom sem magamtól, sem a páromtól megvonni ezt az élvezetet.
szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nőket kérdezel, de nekem férfiként az vált be, hogy nem helyezek nyomást a páromra. Az elején, pár barátnővel korábban még görcsöltem ezen, de rájöttem, hogy felesleges.

Egy nőnél gyakoribb, hogy nem tud annyira rákoncentrálni, olyankor megkérdezem, hogy bírjam még? Ha nem, akkor elmegyek, azt cső.


Aztán meg vannak olyan napok, amikor jobban ott tud lenni fejben. Ennyi.

szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Első kapcsolatomban színlelnem sem kellett, bemondásos alapon hitte el, hogy elélveztem (nem magamtól mondtam, hanem ő kérdezte, én meg rendszerint eluntam magam addigra már). Most már nem lennék ilyen kapcsolatban.
szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15


Uh. Azóta nem volt más, akivel előfordult színlelés?

szept. 17. 23:46
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Szinte minden alkalommal.
szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%
#16 Azóta nem volt kapcsolatom, úgyhogy nem.
szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Sosem színlelem. Általában elélvezek, de ha nagy ritkán nem, akkor kerek perec megmondom, hogy sajnálom, de ez nem fog menni. Mindenkinek van ilyen, nem minden nap vagy tökéletesen kisimult, vagy hogy esik az eső, rossz a kedved, összevesztél valakivel, a meló is stresszes és nem vagy ott fejben. Nem megy ez gombnyomásra.
szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!