Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Gyakran színleltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gyakran színleltek orgazmust?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Előfordul
2021. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Minek? Semmi értelme.
2021. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még ilyen. Magammal szúrok ki, őszintének kell lenni. Próbálok segíteni, hogy mit hogy csináljon, ha nem megy, nem maradok vele.
2021. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Bocsánat, hogy ferfiként írok. Szerintem, épelméjű nő,nem színlel orgazmust. Saját magának tesz keresztbe vele. Főleg, kapcsolatnál. A partnere, emiatt azt fogja hinni, hogy jól csinálta (miközben nem) és máskor is úgy fogja csinálni. Így, nem lesz az illetővel jó szexélménye, soha. Illedelmesség, ide vagy oda, jobb ha elmondja, hogy nem jó, nem élvezi. Aztán elmondja, hogy mit csináljon, hogy szereti!:) 24f
2021. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen egy alkalminál. Amúgy sosem szoktam.
2021. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Az én barátnőm szerintem nem szokott, gondolom nem színlelne 20-25 percig egy orgazmust ha szabadulni akarna. :D
2021. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #5-össel, sokkal inkább saját magát csapja be valaki a "könnyebbik úttal" ha orgazmust színlel. Elkerüli a konfliktust (hogy meg kelljen mondani neki nincs kedve a szexhez), de azt a problémát ami okozza a gondot csak besöpri a szőnyeg alá.
2021. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még ilyet.
2021. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta már a sokadik pasi képtelen elfogadni, hogy nincs orgazmusom és vüntetnek érte, igen, előfordult már hogy megjátszottam sajnos. Utálom, mindig őszinte voltam, de úgy érzem azzal csak magamat szivatom meg, mert a férfiak elvárják a hazudozást.
2021. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen, én is azt tapasztalom, amit a kilences. Itt is pl a négyes meg a hetes válasz tök cuki, de egyben szemlélteti is a problémát. Rengeteg-rengeteg nőnek NINCS hüvelyi orgazmusa. Ez nem azt jelenti, hogy nincs kedvük a szexhez, vagy szarul csinálja a partnerük, hanem azt, hogy nem tudnak úgy elmenni és pont. Fejre is állhat a párjuk, akkor sem fognak tudni. És ez előbb-utóbb el fogja kezdeni sérteni a férfi büszkeségét (pont azért, mert nem találkozott még ezzel a jelenséggel, hiszen mindenki inkább színlel). Én is tapasztalom, hogy sokkal konfliktusmentesebb színleli, mint megértetni velük, hogy attól még, hogy csak csikló úton mentem el, nem volt rossz a szex, élveztem, király volt, csak épp nekem ez nem megy így.

És rengeteg nő színlel. Beszélgetek férfi haverokkal, mindegyik dicsekszik, hogy az ő csajának tegnap 4 orgazmusa volt szex közben a másik rákontrázik, hogy az övének meg 5. Hát persze :D (nem azt mondom, hogy nincs ilyen, de baromi ritka)

Ez egy ördögi kör, mert a csávó azt látja, hogy tőle minden nő elmegy, ezért nem hiszi el, hogy igazából ez egy viszonylag ritka dolog, mire a csaj inkább megjátsza, hogy ne ő tűnjön selejtesnek. Aztán szakítanak, és kezdődik elölről.

2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!