Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet arra rájönni h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet arra rájönni h valaki színleli az orgazmust? Ti színleltétek már? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már színleltem és azért mert a szerencsétlen csávó egyáltalán nem jött rá hogyan kéne orgazmust okozni, hiába tanítgattam. Egy idő után már én éreztem magam kínosan ezért megjátszottam.

Igazából úgy tudsz rájönni hogy színleli, ha tudod milyen az amikor valóban elélvez...

Én pl. ha valóban elélvezek akkor nem veszek levegőt, összeszorítom a combomat és rángatózok egy fél percig legalább...amikor megjátszottam akkor meg nagyokat nyögtem és emelgettem a csípőmet de a kettő teljesen más, egyértelmű volt. Legalábbis számomra. Számára nem...

2018. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan megjátszom, mert egyszerűen nem passzolunk az ágyban. Minden más szuper, nagyon szeretjük egymást, és, bár régen nem színleltem, kezdte nagyon a szívére venni a dolgot, úgy gondolta, hogy nem elég férfi, ezért azóta megesik, hogy színlelek. Ugyanúgy csinálok, mint amikor masztinál elmegyek, szóval neki semmi nem tűnik fel. De onnan lehetne tudni, hogy elmentem, hogy irtózatosan lüktetnék odalent és erősen összehúzódna a hüvelyfalam.
2018. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg sem tudnám játszani. Ha elélvezek, rögtön utána 3-4-szer látványosan lüktetnek a kis szeméremajkaim, láthatóan mozognak a lüktetésre, megduzzadnak. Magamtól képtelen vagyok ilyet produkálni.
2018. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha a pasi nem veszi észre, mikor élvez el a nő, akkor az kb menthetetlen - vagy figyelmetlen, vagy önző, vagy még nem okozott soha orgazmust nőnek és ezért nem tudja, mit kellene éreznie/látnia/hallania.


Volt két ilyen pasim is, mindkettő hosszú kapcsolat volt, évekig tartott, szóval nem pár alkalom alatt kellett egymást kitapasztalni.

És ha egy pasi rendszeresen megkérdezi a nőt, hogy már elélvezett-e, az nagyon gáz szerintem. És igen, amikor sokadjára nincs orgazmusa az embernek, és a pasi már tiszta kétségbeesés, akkor van hogy hazudunk. Nem sok értelme van, mert pont nem viszi előbbre a dolgot, de szerintem az ember lánya már csak ilyen - főleg amíg fiatal. :D Most már nem tenném.


Érdekes, a férjemnek soha nem kell megkérdeznie, mert érzékeli a reakciókból, hol tart éppen a folyamat, a csúcsot is leveszi, és azt is tökéletesen tudja, hogy utána hogyan szeretem tovább.


Egy szó mint száz, ha a pasi figyelmes és ügyes is, akkor nincs indok a színlelésre.

2018. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!