Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mondtátok már el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondtátok már el a barátotoknak, hogy színleltetek e már orgazmust valaha vele és ha igen, hogy fogadta a dolgot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem es nem is szinleltem. Mindig tudja
2016. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem ha valami gondom volt, akkor kinyitottam a kicsi szám és elmondtam neki.
2016. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
basszus, ha már személyesen képtelen vagy neki elmondani a kínodat, legalább egy sms-t dobnál rá, hogy "nincs orgazmusom kedves"
2016. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok egy kétszínű aljas dög.. Meg elég rossz színész vagyok nem is tudnám eljátszani színlelni az orgazmust.. Mert nálam elég intenzív és látványos.. Remeg a lábam hüvelyem jobban rá cuppan a párom farkára, annyi nedvem lesz hogy a fenekemen folyik, görcsbe rándul az egész testem... Szóval ezt én nem tudnám eljátszani.. Sóhajjal meg " sikongatással " mert random nem lesz nedvem és nem görcsöl be az izom.. És nálam az összes orgazmus ilyen ;) 22 L
2016. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés azokhoz szólt, akik már szinlelték. Es nagyon érdekes kérdés, kivancsi vagyok a válaszokra.


Ez most nem az a hely, ahol a könnyen élvező, sosem szinlelo csajoknak kérkedniük kéne. Ők könnyen okoskodnak.

2016. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
11 hónapja vagyok együtt a párommal,de még soha nem sikerült elélvezni,bár a párom több mint egy órát próbálta és akkor már majdnem,de mikor láttam,hogy mennyire el van fáradva,inkább megjátszottam. Én sem tudom,hogy hogy mondjam el vagy hogy mondjam-e el. 17/L
2016. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én barátom eleinte nem tudott elvinni, és mikor láttam hogy zavarja akkor élő fordult hogy színleltem. Szerintem ez nem kétszínűség. Mostanában mondtam el neki, mert már nincsenek gondjaink. Aranyos volt, nem zavarta igazán, de azt mondta jobb lett volna ha elmondom hogy nem jó. Szerintem neked is ezt kellene tennem :)
2016. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*tenned
2016. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!