Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele mennél titokban sexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennél titokban sexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem derülne ki, semmi érzelem csak sex. Akár csak 1-2 alkalomra.
szept. 17. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Karos,ne csinald. A lanyom is megtette es azota nem beszelunk.
szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Tobb tucat ilyenem volt a 30as eveim elején amikor ket evig szingli voltam, foleg tini, vagy korahuszas lanyokkal. Szuper volt, elég is volt, mielott kiegtem, abbahagytam. Most csakis a párom erdekel szexualisan. Nem vagyom ujra ilyesmire. 35F
szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem írtad el az életkorodat? 39 évesen még csak ott jársz fejben, hogy befögöd 1-2 alkalomra bhaszni akarsz és azt gondolod máris ömleni fognak a nők mert írsz nekik egy privit? 😂
szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 nem írtam senkinek privit
szept. 17. 19:03
 15/22 anonim ***** válasza:
Az 1-2 alkalmas azért nem való nekem, mert nem bírom elviselni a férfin a gumit szex közben. Ezért csak viszonylag hosszútávban, monogám módon és lehetőleg szűrés után lenne értelme nálam. Viszont a gyakorlat azt mutatja, hogy hosszútávon ez nem megy nekem, mert az is zavar, ha nincs érzelem és az is, ha a pasi elkezd birtokolni. De nem mászkálhatok 2-3 havonta szűrésre, ezért inkább nem szexelek senkivel.
szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, ujra benne lennek ha ugy van.
szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#14 ja persze-persze, még véletlenül sem azért írtad ki a kérdésedet, hogy a hozzászólók között a nőknek vélt felhasználóknak privit írjál 😂
szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17 hát te aztàn nagyon félre vagy menve..trolkodj máshol kedves 🤡


De ha írnàk is, neked ahhoz mi közöd lenne? Menj szépen aludni, már késő van.

szept. 17. 21:26
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 te dolgod, csak rögzítettem a tényt, hogy a 16 évesek szintjén vagy fejben, amikor azt gondolod hogy egy anonim fórumon "na ki akar bhaszni" bepróbálkozással bármire is lehet jutni.
szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
Abban vagyok jelenleg..bár a pasi épp hanyagol szóval...🤷‍♀️ nem kérek privátban!!
szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!