Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Butt-plugot szoktam viselni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butt-plugot szoktam viselni titokban, akkor is amikor a feleségem itthon van. Feleségek hogyan reagálnátok ha rájönnétek ilyenre?

Figyelt kérdés

Már volt sok necces lebukáshoz közeli helyzet, szóval előbb utóbb félek ki fog derülni.

Hogy miért izgat borzasztóan, hogy bennem van a butt-plug miközben a feleségem ott ül mellettem, fogalmam sincs...


júl. 29. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mit is reagálnék erre...

Mindenetra fura vagy

26l

júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény asszony...
júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon meglepődnek, ha ez kiderülne a páromrol. És nem tudom, hogy reagálnék, hogy ne bántsam meg, de nekem ez nem jönne be:/
júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Kezdhetnél pakolni, dugóval a s.gg.dben. Kapnál egy kis időt, hogy találj valami kis odút ahol meghúzod magad.
júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírnál egy olyan szitut amikor majdnem lebuktál vele? Csak így érdekelne, hogy testüregvizsgálatot tart az asszony, amikor hazaérsz, vagy mi?
júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kérdés hogy került a heteroszexuális rovatba?

Azt viszont meg tudom mondani, miért szereted annyira: mert homár vagy.

júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem tuti hogy homár. A férfiak legnagyobb erogén zónája ott van állitólag így ha épp tombol a szex iránti vágy, vagy bármi akkor lehet kiprobálta és bejött neki. Persze aztán lehet mégis.


Ülj le a feleségeddel lassan adagold neki, hogy egy két dolgot van e kedve kiprobalni, vagy felpezsdíteni a szexuális életet(de ugy hogy nehogy azt higyje h nem jó most) aztán, ne egyből de ezt is bele tudod tenni.

Látod ugy is hogy mit reagál az ujításokra.

júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van aki elfogadja van aki nem. Gondolom a prosztatad miatt jon be. Itt inkabb azt fogja kerdezni (valamilyen szinten jogosan), hogy biszex vagy e?!

De ha bizol benne, mondd el. Egyik baratnom rendzeresen dildozza a pasijat, es jol megvannak. Be kell próbálkozni

aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ mennyire nyitott elméjű a feleséged. Rengeteg ember megbotránkoztatónak tartja ha egy heteró pár fel meri cserélni az általános domináns-szubmisszív dinamikát a nemük között, ami elég nevetséges, tekintve hogy milyen súlyosságú szexuális fétisek léteznek, meg egyébként is, hogy milyen embertelen dolgok zajlanak a világban (nem szexuális kontextusban értve)


Azok az emberek/lányok akik keresztül mentek már egy s máson az életben, nem az általános nagyon korlátolt értékrendeket képviselik hanem boldogan részt vesznek a nyitottságban mindenféle értelemben, azoknak szemük se rebben egy ilyesmi kérésre.


Én fiatal fiú vagyok, de már 3 különböző lány partner dugott meg, úgy hogy nem is feltétlen én vágytam rá aktívan. Ha jó helyen keresgélsz, rájössz hogy rengeteg ilyen beállítottságú lány van akit nem csak hogy nem taszít ez, de még izgalommal is csinálná

aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!