Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogy szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy szeretitek legjobban a testetek kényeztetését?

Figyelt kérdés
Szoktam erről fantáziálni, hogy a férfi fekszik és tetőtől talpig kényeztetem. Mi az ami nektek jól esik?
szept. 17. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
A legjobb, ha középtájon megállsz és ott masszírozol, kényesztetsz. A végén jutalmat is kapsz. :)
szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom :D de valami bővebbre gondoltam..
szept. 17. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A hátamat is megmasszírozhatod, jó erősen! 😁
szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem kifejezetten a hasam alja, köldököm szenzitív, erogén zóna, az nagyon finom, ha kényeztetik! :)

23F

szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Erre nincs biztos recept, mert mindenki máshogy szereti. Kezd el, cserélgesd a módozatokat és figyeld meg mi jön be legjobban a pasidnak.

Ja és kommunikáljatok, kérdezd meg mi izgatja legjobban a szexben (ez is egyénenként eltérő), s ha neked is belefér az adott dolog akkor hajrá!

szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Megnyomkodod a derekam,utána 69
szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más és másképp jó...
szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem őszintén a legkevésbé érdekel az, hogy az én testemmel mi történik. Nekem a látvány nyújtja a gyönyört és az, hogy érezhetem a nő testét, és ezzel együtt az az élmény hogy olyat okozok neki, amit élvez. Minél jobban élvezi és minél intenzívebb gyönyört látok rajta, annál élvezetesebb nekem is az egész, teljesen lényegtelen számomra, hogy nekem hogyan és milyen technikával csinálják, valahogy az agyam nekem így van bekötve.
szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mások mit szeretnek. De ha találkozunk, rajtam gyakorolhat azt, amit én szeretek. :D
szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Szopkodnád a mejjemet.
szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!