Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már reménytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már reménytelenül magányosak és emiatt csináltatok hülyeséget? L

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Kicsit duci vagyok és arcra sem igazán szép. 165cm és 73kg. Sajnos anyám is folyamatosan rombolja az önbizalmamat, mindig megjegyzéseket tezs, hogy ha így öltözök akkor sosem lesz pasim, meg hogy le kellene fogynom és ne zabáljak csokit , miokr kb az az egyetlen örömforrásom már 5 éve.

A lényeg az, hogy annyira magányos és láthatatlannak éreztem magam , hogy belementem egy hülyeségbe, viszony szerűségbe, amiről tudtam hogy nem lenne szabad, de a depressziónál ez is jobb volt úgy éreztem. Ennek már 3 hónapja és azóta is tart a dolog titokban.

A legjobb barátnőmnek mondtam el 2 hete, de ő is totál kibukott és azt mondta hogy nem vagyok normális, azonnal be kellene fejeznem. DE hogyan, ha jelenleg ez az egyetlen ami boldogságot ad?


szept. 17. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
huh elég sokszor
szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nb2019 ***** válasza:

Ez a "ha nem vérrokon nem baj" kérdés sajnos nem ennyire egyszerű. Biológiailag nem gond, de társadalmilag sokak számára tabu. Ettől függetlenül én is azt mondom (persze a részletek ismerete nélkül) hogy ha amúgy jól érzitek magatokat együtt, akkor a környezet miatt kár lenne ezt "kidobni".


Ettől függetlenül, nem szabad erre rágörcsölni, hidd el, lehet rengeteg örömöt találni az életben, akár egy hobbi, sport, mozgás (lehet az akár kirándulás, túra) akár baráti társaság formájában.

szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogyne csináltam volna.

Ne foglalkozz semmivel, csináld ameddig jól esik. Nem kell senki orrára kötnöd. Ne agyald túl!

szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amúgy örömet okoz a viszony? Mennyire tartozik a családhoz?

Próbálom elképzelni, de kb csak olyan jut eszembe, hogy elvált szülők összeköltöznek, és hozzák a saját gyereküket is, és abból lesz egy ilyen. Ott is elvileg már egy család, mégse vérrokonok.

szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Unokatesó?
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!