Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már reménytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már reménytelenül magányosak és emiatt csináltatok hülyeséget? L

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Kicsit duci vagyok és arcra sem igazán szép. 165cm és 73kg. Sajnos anyám is folyamatosan rombolja az önbizalmamat, mindig megjegyzéseket tezs, hogy ha így öltözök akkor sosem lesz pasim, meg hogy le kellene fogynom és ne zabáljak csokit , miokr kb az az egyetlen örömforrásom már 5 éve.

A lényeg az, hogy annyira magányos és láthatatlannak éreztem magam , hogy belementem egy hülyeségbe, viszony szerűségbe, amiről tudtam hogy nem lenne szabad, de a depressziónál ez is jobb volt úgy éreztem. Ennek már 3 hónapja és azóta is tart a dolog titokban.

A legjobb barátnőmnek mondtam el 2 hete, de ő is totál kibukott és azt mondta hogy nem vagyok normális, azonnal be kellene fejeznem. DE hogyan, ha jelenleg ez az egyetlen ami boldogságot ad?


szept. 17. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen O.K. amit csinálsz.

Ha nincs épp szőke herceg, akkor a vöröshajú apród is jobb, mint a semmi.


Miért hülyeség ez a viszony?

szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csínján bánnék a "legjobb" barátnőkkel megosztott információkkal, mert az esetek 99%-ban nem tartják a szájukat és tovább pletyizik! A barátnőd ugyanolyan begyepesedett, konzervatív mint az anyád.

Tanulj meg valamit: nem mások véleménye számít, hanem a Tiéd! A te életed, ne mások elvárása szerint éld.

Ideje lenne leválnod a szülő házról, mert addig folyamatosan az általuk ráerőltetett falak, korlátok között vergődve fogod élni az életed.

szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azert hulyeseg mert tabu. Nem is irom itt le. Nem ez a lenyeg.
szept. 17. 13:40
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 miért lenne tabu, ha mindkét ember szeretné? Tabu a rokon, vagy nagyon közeli barát párja, minden más meg nem az!
szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Tehát a csokit farokra cserélted?

Attól legalább nem hízol. (Ha vigyáztok)


Attól, hogy húsz évvel idősebb a pasid még nem lesz tabu.

szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nős pasival kavarsz. Ez önmagában nem tabu, ráadásul ketten kellenek hozzá.
szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csaladhoz tartozo "valaki", es 18 eves. Nem idos pasi. Nem verrokon ennyit mondok.
szept. 17. 13:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 ha nem vérrokonod akkor nem gáz, csak NE verd nagy dobra! Még a "legjobb" barátnőnek SE ha titokba akarod tartani!!!

Igen, az embernek természetes igénye van az intimitásra, a szexualitásra, arra hogy vágyjanak rá, az odafigyelésre - mivel kifelé nem mersz a démonjaid nyitni, így olyanban találtad meg aki előtt kevesebb volt a félsz. Semmi rendkívüli, kóros nincs ebben.

szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vérrokon, akkor nincs vele különösebb gond.

Ne kínozd ezzel magad, élvezd!

szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod, privátban is mesélhetsz. :)
szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!