Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki látott már például strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki látott már például strandon teljesen átlátszó fürdőruhát ?Vagy más szituáció miatt pl.esőtől vizes póló stb.

Figyelt kérdés

Mindkét oldalt kérdezem ;)

Ezt ugye tudja a viselője ?



szept. 17. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már, na és? Ilyenkor hasznos ha napszemüvegben vagy 😅
szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt egy időben teljesen rá voltam fixálódva, a fétisem volt.

Ha nyár volt folyton néztem az időjárás jelentést, hogy mikor jön zápor.

Olyankor felszálltam egy buszra, vagy a 4-6-osra, és figyeltem az elázott csajokat. 10-ből 1 csaj fehér topban volt. Ha nagy volt a tömeg (márpedig ilyenkor mindenki a villamosra szállt), akkor ha szerencsém volt, még a csaj mellé tudtam kerülni, és a könyököm ért az átázott pólóján a bimbije. Állt a zászló mint a cövek. Utólag már nem vagyok büszke rá, de tizenévesen ez nagyon izgalmas szórakozás volt, időm is volt rá.

Egyszer egy csaj, fehér ruhában, átázva, kiszúrtam, h nincs rajta bugyi. De őt csak távolról tudtam jól megnézni.

szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A nővérem barátnőjének hatalmas mellei voltak!Hazafelé tartottunk a hárman és elkapott egy nyári zivatar .A csajon fehér póló melltarto naj.Teljesen kirajzolódott a hatalmas keblek:)Nekem meg a szürke rövid gatyán hogy állt a cerka :)
szept. 17. 14:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajom új fürdőruhájában jött ki a vízből, mondom neki teljesen látszik a puncid körvonala, hú, azt mondja nem gondolta, hogy ilyen ez a fürdőruha, de a nyáron sokszor felvette azért.
szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Barátok voltunk négyen elmentünk pár napra az egyikünk szülei nyaralója ba.A közelben elég jó kis strand volt oda jártunk napközben .A pár egész este veszekedett úgy jöttek ki strand hogy nem is beszélnek .A csaj egy fehér kétrészes bikini .Amikor kijott a vízből teljesen átlátszó volt cucc.
szept. 17. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!