Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki látott már például strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki látott már például strandon teljesen átlátszó fürdőruhát ?Vagy más szituáció miatt pl.esőtől vizes póló stb.

Figyelt kérdés

Mindkét oldalt kérdezem ;)

Ezt ugye tudja a viselője ?



szept. 17. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

jó 5 éve Földváron egy amúgy nagyon szép és fiatal csaj (nem volt egyedül) ült le a büfében pont velem szembe 2 asztallal arrébb, az alsója fehér volt és vizes...MINDENT láttam!


F

szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
1. Hűű de érdekes sztori.
szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez már vagy 8 éve, 20 éves voltam. Hírdettem a régi tabletem facen. Egy anyuka felhívott, hogy jó lenne e kislányának játszani. Mondta hogy jó lenne ha le tudnám vinni kipróbálni mielőtt megvennék. Persze 20 évesen ez nem gond, idő mint a tenger. Nyilván esett az eső és "véletlenül" zárva hagyta a kaput, úgy szalad ki egy kis rövidke szoknya és egy feszes kis fehér topp. Mondanom sem kell szinte a csiklóját is láttam mire beértünk úgy rátapadt minden. Egyből hozott törölközőt nekem, ott törölgetett nekem meg 20 évesen nyilván úgy ált a zászló a látványra. 😂 A többi szerintem egyértelmű. A tabletet meg se nézték amúgy, csak kinézett magának és dugni akart 🤣
szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi 3-as, de ennél hihetőbb sztorit is kitalálhattál volna, ha már úgy döntesz, hogy kamuzol.
szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
3. Hogy tudsz te hazudni.
szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és nem nagy sztori. Strandon voltunk és elmentem mosdóba. A férfi és a női wc persze külön volt, de a kézmosó rész külön volt. Egy férfivel pont egyszerre jöttünk ki a mosdóból, de nagyon állt a farka. Egyszerre is mostunk kezet, kb. a farka 10 centire volt tőlem, nagyon zavarba voltam. Jó nagy farka volt.
szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem a hullám fürdőbe csúszott a fürdőgatyám az előttem álló anyuka pont oda is nézett .A kb 4 éves kislányát fogta oldalról .Mikor felhúztam gyorsan a tudat hogy egy tök idegen elég jó kinézetű anyuka látta a farkam vért szállított a nemi szervekhez:)Na utána meg azt kellett takarnom és kihúzottam a medence szélére .
szept. 17. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

#4 #5 Nem volt egy magyon extra történet, voltak cifrábbak.

Nem kell elhinnetek nyilván, nem is érdekel. De azért sajnállak titeket, hogy ez ennyire lehetetlen számotokra.

szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

strandon simán monokiniző nagymellű nőt a párjával, velencei tónál pár éve. nagyon jó mellei voltak, depont barátnőmmel voltam, így nem győztem a napszemüvegen keresztül arra kanyarítani a szemem, miközben a fejem más felé állt :D


Ezen túl uszodában aquaparkokban simán flrecsúszott bugyi, bikinifelsőből kivillanó bimbő, vagy bimbóudvar, stb

szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Jó 10éve volt ilyen fürdőruha "divatban" akkor elég sokat lehetett látni
szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!