Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim egész nap a számban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egész nap a számban akar lenni. Csinált már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
A pasim home oficeba dolgozik és nekem most nincs munkám, azt találta ki hogy egész nap térdeljek előtte úgy hogy ő a számba van. Más is tett már ilyet a pasija kedvéért?

szept. 17. 09:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

ez hülye... :D

de igen gyorsan keress valami melót, vagy veszekedj vele otthon sokat adj neki sok munkát, hogy hirtelen inkáb "visszahívták" a home office-ból.

:D

szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Oh így én is eltartok ég jó nőt

40F

szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%
És ha megéhezel ?;)
szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt akartam a paromtol, hogy egész nap a számon üljön, de nem volt benne 😭
szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom ki vagy, de ha megmutatod magad akkor tudok rá válaszolni.
szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Ezt úgy kell érteni, hogy szeretné, hogy minél többször leszopd, de szünetekkel, vagy valami fura fétis, hogy konkrétan reggeltől estig megszakítás nélkül a szádban legyen a farka, és inni, pisilni, stb. sem kelhetsz fel?
szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
utóbbi aham, de pisilni nyilván lehet
szept. 17. 14:39
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

17: azért azt is meg lehet oldani, hogy megy veled :D

Viccen kívül: ezt hogy gondolta kivitelezni? Gondolom nem áll egész nap a farka, még akkor sem, ha a szádban van, egy petyhüdt farkat tartasz a szádban egész nap? ÉS izgatod is, vagy csak tartogatod a szádban? Mi van ha elélvez? Akkor sem veszi ki?

Megannyi kínzó kérdés... :o

szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Ne nappal csináljátok, hanem éjszaka. A szádban a farkával aludjatok el, mint egy kis szopósmalac. Legyél jó kislány.
szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%

Egész nap azért túlzásnak érzem. Persze kipróbálni ki lehet, de állandósítani biztos nem.


Az viszont tetszene, hogy napközben sokszor leszopna a párom. :D

szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!