Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik izgulnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik izgulnak az ilyen jellegű alázásra, nektek mi az ami ezt előhozza?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy az olyan lányok közül akik felizgulnak attól, ha verbálisan alázzák őket egy olyan dologgal ami miatt mindig önbizalomhiányuk volt, nekik mi az a bizonyos dolog. Például mellek, fenék, túlsúly, vékonyság, vagy bármi hasonló, ami miatt önbizalomhiányuk volt alapból, de átfordult egy olyan dologba, hogy felizgatja őket ha ezzel alázza valaki.


Kérlek, ha nem vagy érintett a témában, ne itt fejtsd ki a nem tetszésedet, és az sem érdekel, ha te nem hiszed el hogy valaki erre izgul, tényleg létezik ilyen, én ugyan fiú vagyok, de nekem is volt/van ilyen.


szept. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A magasságom és a gyerekes/tinis arcom ami miatt még most is el szokták kérni a személyimet dohányboltban. Kettős érzések vannak bennem ezek iránt.
szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak lánytól.
tegnapelőtt 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A testsúlyom, és hogy nőhöz képest erős a szőrzetem mindenhol...
tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ilyen, régen nagyon kövér volt, de már leadott rengeteg kilót, jól néz ki, sportol.

De mégis mindig azt kéri hogy ezzel alázzam, hogy kövér, hájas, stb

tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy pótlék vagyok. Ez a legnagyobb félelmem és a legmegalázóbb dolog.
tegnapelőtt 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!