Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik kimondottan a szilikon mellekre izgulnak, gerjednek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy többnyire a természetes melleket szeretik. Amennyiben vannak, mi az amit a műmellekben szeretnek?

máj. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A szép nagy melleket szeretem,szilikont és a természetes is. 48F
máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet dicsekedni a haveroknak a nagy cicis barátnővel. Sok pasi vállalja a költségeket is.
máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is nagyon tetszik ! f
máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen vannak, ahogy olyanok is akiknek a nagy hájas s.gg tetszik - nem egyformák az emberek.
máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A természetes melleket szeretem, de egyre kevesebb olyan nő van, akiknek szép melleik vannak, ezért sosem zárkóztam el a tökéletes szilikonos mellektől sem.
máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy felmérés szerint vannak ilyenek. Vannak akik még el is várják a barátnőjüktől!

Na ez nem én vagyok! Én is (ahogy a felmérés alapján a többség) a természetességre szavazok. Csak valami betegség, baleset, stb esetén szavaznék egy ilyen beavatkozásra! f.

jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem lenne azzal se olyan nagy baj, ha normálisan meg lenne csináltatva.

De a legtöbben sokall nagyobbat és szinte ormótlant csináltatnak.

Nagyon kevés olyan van aki szépen , természetesre csináltatják.

Nyilván ha olyan mint egy tejes zacskó amiben fél deci tej maradt hogy csak lóg ott , csináltassa meg, de ne vigye tulzásba.

A műfog is ha természetesre van megcsinálva az szép és észre vehetetlen.

Ez is fertelem lenne ha dupla nagyságúra csináltatnák meg.

Persze a nők ilyenek, ha kifestik magukat, a legtöbb túl festi magát.

Röhejes lesz olyan rikítóra mázolja magát.

De persze sok férfinak ezek tetszenek.

jún. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem jobban lázba hoznak a szilikoncicik. Szabályosabb az egész mell, meg ahogy gömbölyödik a lány testéből engem nagyon felizgat. Másrészről ezek a nők magabiztosabbak is, tudják hogy mellüket szinte sose éri panasz.
jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!