Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csináltatnátok szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csináltatnátok szilikon melleket?

Figyelt kérdés
Kort is koszi
márc. 5. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

23/N (Nem kérek privátot, van párom.)

márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

22L

márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Inkább kisebbítést és feszesítést szeretnék.

24N

márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
3-as: erre vagy 100 privátot fog kapni, hogy mekkora, és hogy küldj képet. :D
márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem
márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagyon kicsi (AA), de még így sem. Nekem fura lenne, hogy egy műanyag darab van a testemben. Meg a fenének van kedve a több hónapos felépülési időt végigszenvedi a műtét után.

Az orromat plasztikáztattam, az nagyon szuper lett, de más testrészemet inkább elfogadom, megtanulom szeretni. Szerencsére a pasik nagy része is szereti a kis melleket is.

márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem, de felvarratni fel akarom egyszer.
márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
#6 Helyes. :) Nagyon is szexik tudnak lenni a pici cickók. :D
márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 köszi! :D
márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Igazán nincs mit. Volt ilyen méretű párom és imádtam a melleit... :D Pedig az első alkalomkor szinte feszítővassal kellett leszedni róla a melltartót, mert annyira szégyellte őket. De rájött, hogy butaság, amit csinál, mert fantasztikus alakja volt. :D De hát ilyenek a nők... :D
márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!