Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyen mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen mennyire gyakori a szex kollégával,kollléganővel?

Figyelt kérdés
szept. 16. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szép álom ..
szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Így lenne értelme az irodai jelenlétnek. De inkább házhoz hívom.:)
szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Két sörözőt üzemeltettem ahol péntekenként dj is volt.Sok fiatal járt bulizni .Fiatal csinos lányokat vettem fel a pultba.Tudtam az sokat dob a helyen minden szempontból .A pultosok szabad kezet kaptak ,borravaló az övek ha meghívják őket rövid pl tekila ,ihatnak vizet és az árát borravaló be írják .Jól kerestek egy kikötésem volt :Az a jó pultos aki úgy csinál mintha az összes férfi vendég megdughatná de egyikkel se megy el!Eltűnik a varázs és hamar hírre megy.Betartották!Sokat ott maradtam buli után segíteni standolni akkor már elég illuminált állapotban voltak.A főnök volt a kivitel a szabály alól :)Négyen éltek is a kivétel adta lehetőséggel !
szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ket hazas kollegam mar evek ota a csaj egy masik kollegahoz ment hozza. Full bizar az egesz

Mondjuk a csaj eddig minden pasijat csalta.

szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#7

Mesélj még Pistike!

szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Munkahelye válogatja. Van ahol sosincs, ilyen, van ahol gyakori.

Dolgoztam olyan cégnél, ahol egyszer fordult ilyen elő, kirúgták (nem ezzel az indokkal) mindkettőjüket.

Meg olyan helyen is dolgoztam, ahol ez igen gyakori volt, és amíg ez nem befolyásolta valamilyen módon a munkát, senki nem foglalkozott vele.

szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előfordul..N
szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!