Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Milyen volt az első alkalom nagyobb mérettel?

Figyelt kérdés

Párommal nyitott kapcsolatba vagyunk, vagyis ő szereti ha én randizok más pasikkal is. Eddig csak átlagos pasikkal voltam életem során, 13-15cm max. most úgy alakult hogy a párom kitalálta keressünk egy új szeretőt számomra aki jóval nagyobb ennél, max 20cm. Találtunk is egy megfelelő jelöltet és hétvégén lenne az első találkozó vele, kicsit félek azért :)

Köszönöm ha normális választ írtok.


szept. 16. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Vajon miert tunik nekem ez a kerdes egy jol alcazott "Sracok, irjatok! 18/L" kerdesnek? Ahol persze koze nincs a noi nemhez a kerdezonek, csak abban a szerepkorben akar tetszelegni...
szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Isteni ha jol vanik vele ne aggodj

Tokeletes erzes ahogy valami teljesen kitolt de a kisebb penisszel sincsen semmi problema nehogy felre ertsetek es lepontozzatok

szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

8as vagyok és nő😃🤣

És a tapasztalat beszélt belőlem

szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Készülj síkosítóval, és figyeljetek rá oda, hogy legyen előjáték, mert ha csak úgy bevág húsz centit, az valószínűleg fájni fog!
szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
13-as, ha te tényleg nő vagy, akkor te vagy a hazugok királynője, ha csaj szájából olyant nem hallottál, hogy valakinek kicsi. Főleg, hogy rendre csámcsognak és röhögnek a csajok a kis farkú pasikon. Meg nem tudom számolni hány sztorit hallottam már, kis farkakról, spagetti dákóról, minimanóról, fütyikéről stb. Kb. 10x annyit, mint amennyit nagy farkúakról hallottam.
tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15, először értelmezd,amit leírtam.

Ki beszélt itt arról,hogy a nők erről nem beszélnek?

(Bár szerintem nincs szégyenebb nő annál,aki megjegyzéseket tesz olyan dologra,amiről más nem tehet)

Nekem volt kisebbfarkú partnerem,és élvezetes volt vele évekig a szex.

Majd volt egy -szerintem- nagyon nagy és vastag péniszű pasival kapcsolatom,aki ha megfeledkezett rólam és csak dugott ,mint a gép,nagyon tudott fájni.

Szóval tartom. Ha van kémia és szenvedélyes a partner,a méret másodlagos.

Hovatovább,a kisebbfarkú partnerem ki tidott elégíteni,a nagy nem🤷🏼‍♀️

tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha meg azért lehazugozol,mert azt írtam, "sosem értettem ezt a farokdolgot" azt úgy értem, hogy számomra ez túl van idealizálva. De lehet,hogy én vagyok ilyen csak, hogy nekem milliószor fontosabb,hogy legyen vonzalom és vágy,pont teszek rá,hogy a gatyájába mi van. Ismerkedésnél sem ez alapján döntök

Lehet,hogy olyanhoz vonzódom,akihez kisebb van🤷🏼‍♀️ nem látok a gatyájába.

tegnap 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!