Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik bulikban szeretik szopatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bulikban szeretik szopatni a csajt azok is gyorstüzelők?

Figyelt kérdés
szept. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Három lehetőség van.

1. Nem áll fel.

2. Nem bír elélvezni.

3. Gyorsan tüzel.

Nőként bármelyik opcióval is találkozunk az kihívás.

szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Volt 5 perces és fél órás is :)


21/N

szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de egyértelmű, hogy a csajnak se kellemes pl a diszkó fürdőjének összehugyozott padlóján negyed óránál többet oboázni
szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos! Egy tapasztalt csaj tudja hogy csinálja hogy hamar vége legyen.
szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem volt egy külföldi a szigeten 20 percig bírtam általában. ő elkezdte mélytorok durván jól csinálta 1 perc után elő veszi a gumit, én örültem. de ő az ujjára húzta fel, és a sok nyált arra használta hogy prosztatámat izgassa. kb. 4 perc alatt kivégzet. azt mondta hogy elég sokáig bírtam. sajnos jobban tetszett mint azt szeretem volna. mázli hogy feküdtem
szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!