Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen nő mellett biztonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő mellett biztonságban vagyok ha szeretetet adod neki de gyorstüzelő vagyok?

Figyelt kérdés
Alakul egy kapcsolatom egy nővel akit 11 évig bántalmazott a férje. Gondolom ha így is vele maradt 11 évig akkor biztonságban vagyok viszonylag egy ilyen nő mellett még akkor is ha gyorsan elmegyek...de utána persze máshogy örömet okozok neki
júl. 30. 09:24
 1/10 gergelice16 ***** válasza:
58%

Miért a szexualitás a legfontosabb elem számodra a kapcsolatban? Ez azt mutatja, hogy nagyon nincsenek rendben a kapcsolat alapjai (bizalom, kötődés, szeretet stb). Ha a félelem van benned, akkor ott már valami rég rossz. Ezt egy érett kapcsolatban a felek lekomunikálják (illetve elfogadják egymás gyarlóságait, akkor is ha az szexuális téren van).

Egyébként normális esetben egy kapcsolatban egyre jobb lesz a szex, az elején még nem olyan jó. Ha emiatt kidobna, akkor jobban is jártál vele.

júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem, úgy fog kipenderíteni, hogy a lábad se éri a földet.

Neki egy határozott, kemény férfi kell, azért vonzotta be a bántalmazóját is. Aki az ágyban is férfi és nem ilyen komplexusos óriáscsecsemő.

júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Tőle kérdezd meg.
júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
Sajnos egyet kell értsek a 2 hsz-szel. Aki ilyen kapcsolatban élt az ezt keresi tudatalatt. Gyorsan rá fog unni a normálitásra.
júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent az hogy "biztonságban vagy mellette"?

Még házasságban is mondhatja bármikor, bármelyik fél azt hogy ennyi volt, szeretne elválni, mert jogilag megteheti. Nincs olyan hogy "biztonságban vagy"!

Szakítani/válni sem csak a szex miatt szoktak. Rengeteg egyéb más dolog miatt is.

júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha dolgoznál a problémán, hogy ne legyél gyorstüzelő és akkor még nagyobb esélyed lesz nála???
júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gergelice16 ***** válasza:
#5 Hát igen, talán az egy fontos különbség, hogy az én fejemben egy konfliktusra opcióként eszembe sem jutna a válás. A kapcsolatot házasság után is gondozni kell (még gyerek mellett is, amikor sokkal nehezebb - én épp ezt az időszakot élem át). Nagyon fontos, hogy sose szakadjon meg a kommunikáció. A házasság arról szól számomra, hogy most már közösen járunk azon az úton. Ehhez elengedhetetlen, hogy meglegyen a harmónia közöttünk. És pont ezért, amikor valami akadályba ütközünk, és elkezdenénk szétcsúszni, még időben le tudjuk az kommunikálni, és így nem kerülünk olyan helyzetbe, hogy már egymás nélkül (vagy mással) képzeljük el az életünket. De mint mondtam, ez nem egy egyszerű dolog. Esetemben például amikor hazaérek egy nehéz munkanap után, nagyon vágynék arra, hogy kikapcsoljak, és mondjuk sorozatozzak egyet. Ehelyett a 2 hónapos fiamra vigyázok, hogy a feleségem egy kicsit fel tudjon lélegezni, és tudjon mondjuk enni... Este pedig amikor hullafáradtan befekszem az ágyba, legfőbb vágyam, hogy csak aludjak egy kicsit, mielőtt a gyerekhez fel kellene kelni éjszaka. Ehelyett még egy kicsit beszélgetünk feleségemmel, hogy ápoljuk a kapcsolatunkat. Ugyanakkor ő is megteszi ezeket az áldozatokat értem, ezzel is összetartva közös életünket. És igen, habár nagyon nehéz, és sok mindenről le kellett mondanom, sosem voltam még ilyen boldog. És igen, teljesen biztonságban érzem magamat a kapcsolatunkat illetőleg. Lehetetlennek tartom, hogy a feleségem előálljon a válásnak akár csak a gondolatával is. De ha errefelé tartanánk, mert mondjuk megromlott a kommunikációnk, akkor is lenne még bőven lehetőségünk, hogy helyrehozzuk azt, ami elromlott. Nem rögtön a válás lenne a megoldás.
júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

Én sehol nem állítottam azt hogy "rögtön a válás lenne a megoldás"!

Csak leírtam a kérdezőnek hogy nincs olyan hogy "biztonság".

Mi van ha meghal a másik fél?

Mi van akkor ha lesz valamilyen mentális betegsége (amit bentlakásos intézményben kezelnek)?

Annyiféle élethelyzet van hogy senki sem tudhatja előre hogy mi fog történni a párkapcsolatával 10-15-20 év múlva.

De bármikor mondhatja azt a másik fél, hogy ő köszöni szépen de ki szeretne lépni a házasságból. Mert ahogy írtam is, jogilag megteheti. Nyilvánvalóan mindenki arra törekszik hogy ne menjen tönkre a kapcsolata, de senki nem lát a jövőbe.

Szerinted az a sok ember aki elvált ők nem érezték magukat "biztonságban" a házasságuk elején? És amikor már nem bírták tovább akkor hová lett az a biztonságérzet?

Egyébként is minden két emberen múlik. Sosem tudhatod mi történik a másik féllel az életetek során, milyen érzései, megélései lesznek (amit te nem tudsz befolyásolni). Persze megpróbálod segíteni, de a válások/szakítások számát tekintve ez egyre kevésbé megy az embereknek.

Úgyhogy nincs olyan hogy "biztonság", csak az van amit annak vélsz.

júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel ennyi időt töltött toxikus kapcsolatban, talán felértékelődik benne ha egy normális emberrel lehet. Viszont a gyorstüzelésen dolgozni kell, vagy valami lifehackeket kell bedobni amivel tovább bírod, mert egy ideig elvan ezzel az ember, stb, de azért csak az az igazi a nőnek is amikor jól meg van baszva.
júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit számiit, hogy mennyi ideig volt elötted kapcsolatban? Te magad nem vagy képes arra amire neki igen a leírásod alapján. Akkor szerinted? Majd lecserél egy jobbra ha úgy fogja gondolni, hogy kell neki más mert kevés amit nyújtasz.
aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!